W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
po restarcie omni 2 cala omnia zubozala

Po restarcie omni 2 cala omnia zubozala
Witam gorąco.
Prosze was o pomoc.

Kilka dni temu zakupiłem wymarzoną Omnie 2. Telefon mnie zachwycił. Mialem dostęp do wszystkiego. Cały wm 6.5 pro stal przede mną otworem . Zainstalowałem automape 6.7 i parę gier. Cały czas brakowało mi ramu i zacząłem szukać po forach jak temu zapobiec. Jednak zanim przystąpiłem do jakichkolwiek działań chciałem czegoś się o tym dowiedzieć. I stała się dziwna rzecz. Przy instalacji gry tel mi się zrestartował i po uruchomieniu praktycznie nic w nim nie było. Tylko menu i główny pulpit samsunga z wigetami. Załamałem się. Teraz nie mogę nic zainstalować, np. podczas instalacji np Automapy w pewnym momencie zatrzymuje się i wyskakuje komunikat , ze nie ma miejsca na urządzeniu a tam cale 7GB wolne, a gry instalują się ale nic nie wyświetla. Nie mam dostępu do niczego. A na tej auto mapie zależy mi najbardziej. Zachowuje sie tak jakby przywróciły się ustawienia fabryczne. Błagam was o pomoc bo nie wiem jak ogryźć ten temat. A w takiej postaci ten telefon mnie rozczarowuje. Jego poprzednik i5700 wypada znakomicie. Chciałbym znów zrobić z niego ten sam gadżet który zakupiłem.

Ps.
Przepraszam jeżeli temat się powtórzył lud zrobiłem jakieś błędy. Jednak nie potrafiłem znaleźć podobnego tematu.
Odpowiedz
Skoro i tak masz wszystko wyczyszczone to spróbuj zrobić Hard Reset lub przywrócić ustawienia fabryczne (HR + czyszczenie mojej pamięci) wchodząc do ustawień.
Odpowiedz
Zrobiłem HR i wyczysiłem cala pamięć, następnie zainstalowałem security_off i paczkę sterowników po której gry i programy "niby" powinny się bezproblemowo instalować. Jednak przy instalacji Automapy nadal wyskakuje problem: "Bark miejsca na urządzeniu docelowym. Proszę zwolnic miejsce i nacisnąć Ponów probe lub zaprzestać dalszej instalacji." A przecież tel w tej chwili jest praktycznie goły. Dodam , ze instalowałem również jakaś grę i zainstalowała się normalnie jednak gdy wchodzę do gier do ich ikony są po prostu białe i nie da się ich uruchomić. A rzeczy które zainstalowałem po hard resecie to:
fp7_ppc_en
HTCSensorSDK.dll
NETCFv37
OpenGLESv1
OrientationDetectionv1.0.3578.41931
Security_Off
smi_wm_pro_sdk_redist_2_0_0
Touch
Aha. I jeszcze dodatkowo nie mogę w zaden sposób wbić się na Gmaila. Ciągle wyskakuje mi komunikat , ze jest problem z połączeniem, gdzie inne strony działają normalnie a cala Google maps jest po rosyjsku i niektóre elementy są tez w tym języku dla przykładu kalendarz w części jest po polsku a w części po angielsku. Po prostu przerasta mnie ten telefon.
Odpowiedz
A jaki masz rom? Jeśli np. z orange to najlepiej by było zmienić go na jakiś zmodyfikowany chociażby od Rzyrzego. Nie musiałbyś wtedy instalować już tylu rzeczy bo w tych romach wszytko to co najpotrzebniejsze już jest. Być może teraz coś się ze sobą gryzie i nie wszytko działa tak jak powinno.
Odpowiedz
Jest to telefon zakupiony w mixelectronics tak wiec nie ma żadnych powiązań z sieciami komórkowymi. Jeśli chodzi o wersje romu jest to i8000nxxjd1. Tak wiec nie wiem co dalej z tym fantem robić. Sformatowałem jeszcze raz moja pamięć tak wiec 7GB jest w 100% wolne a podczas instalacji automaty wciąż wyskakuje monit o tym, ze nie brakuje miejsca. I zauważyłem jeszcze jedna rzecz. Mianowicie gdy włączam opere to w momencie gdy obrócę tel a po chwili znów obrócę to widok przeglądarki cały się rozmywa i zniekształca nie mówiąc już o tym, ze nie ma opcji by połączacyc się z jakaś stroną.
Odpowiedz
zmiana romu nie zawadzi. A pomoc moze. Hr robiles przyciskami czy dialpadem ?
N.O.V.A. near orbit vanguard alliance - "Niskoorbitowy Sojusz Obronny"
Deus Ex Human Revolution - "Deus Ex Bunt Ludzkości"
... dalej jesteś za tłumaczeniem tytułów?
Odpowiedz

(01-13-2011, 10:33 AM)lukroj napisał(a): Google maps jest po rosyjsku i niektóre elementy są tez w tym języku dla przykładu kalendarz w części jest po polsku a w części po angielsku. Po prostu przerasta mnie ten telefon.
Po pierwsze sprawdź w ustawieniach jakie masz CSC bo dziwne że masz coś po rosyjsku lub angielsku. Dalej sprawdź ustawienia regionalne czy są ustawione na język polski.
Po drugie w ustawieniach sieciowych spróbuj przywrócić wszelkie ustawienia do domyślnych dla Twojego operatora.
Po trzecie czy Ty nie próbujesz zainstalować AM na urządzeniu zamiast na karcie pamięci? Wydaje mi się, że popełniasz ten błąd gdyż oczywiste jest, że programy i gry instalują się bez problemów bo po prostu zajmują mniej miejsca i mieszczą się w pamięci urządzenia. Instalując AM podłącz urządzenie jako pamięć masowa a nie poprzez AS i w opcjach AM instaluj na karcie pamięci.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o fakt instalowania automaty to ona była już na mojej pamięci zapisana. Co więcej przed restartem tela sam ja instalowałem. Przecież 7GB w zupełności wystarczy. I tak nie zmienia to faktu , ze jak mówiłem była przeze mnie zainstalowana w tym samym miejscu i to ta sama mapa. Właśnie wychodzę do pracy jednak jeśli ktoś ma jakieś wskazówki czy pomysł na rozwiązanie problemu to proszę piszcie.
CSC sprawdzę wieczorem bo tel zostawiłem w samochodzie kobiety tak wiec po prostu nie mam jak tego zrobić na chwile obecna.
Aha
HR robiłem przyciskami.
Odpowiedz
zrob dialpadem jesli sie nie myle *2767*3855#
N.O.V.A. near orbit vanguard alliance - "Niskoorbitowy Sojusz Obronny"
Deus Ex Human Revolution - "Deus Ex Bunt Ludzkości"
... dalej jesteś za tłumaczeniem tytułów?
Odpowiedz
Wcześniej piszesz że:
(01-13-2011, 11:24 PM)lukroj napisał(a): ...Sformatowałem jeszcze raz moja pamięć tak wiec 7GB jest w 100% wolne...
a teraz że:
(01-14-2011, 10:26 AM)lukroj napisał(a): Jeśli chodzi o fakt instalowania automaty to ona była już na mojej pamięci zapisana...

No więc jeśli wcześniej sformatowałeś moją pamięć to jakim cudem dalej ona może być na mojej pamięci zapisana?
Poczytaj instrukcję instalacji AM dla Omni 2 bo w dalszym ciągu uważam, że robisz coś źle...
Jak znajdę jakiś opis instalacji to wkleję linka.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości