[-]
ReklamaOcena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pięć nowych modeli htc z wp 7 specyfikacje

Pięć nowych modeli HTC z WP 7 - specyfikacje
HTC 7 Surround

Niezależnie od tego, czy chodzi o gry, filmy czy muzykę, HTC 7 Surround jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem multimedialnym. Smartfon został wyposażony w unikalny wysuwany głośnik, podpórkę i technologię Dolby Mobile™ i SRS WOW HD™. Dzięki temu HTC 7 Surround oferuje dźwięk wysokiej jakości i wirtualne efekty dookólne, co pozwala użytkownikom dzielić się z innymi ulubioną muzyką i filmami w sposób absolutnie perfekcyjny. W celu uzyskania efektów dźwięku przestrzennego nie jest konieczne korzystanie ze słuchawek, ponieważ głośnik HTC 7 Surround sprawia, że odbiór staje się naturalny i komfortowy.
[Obrazek: dc2edaa303cfbb77med.jpg]


[Obrazek: htc_7_surround_specs.png]HTC 7 Mozart
HTC 7 Mozart wykonano z pojedynczego bloku anodowanego aluminium. Telefon zarówno doskonale wygląda, jak również i leży w dłoni, wyznaczając kolejne standardy estetyki urządzeń wykonanych w formie monobloków. Smukły, solidny i inteligentny HTC 7 Mozart wygląda tak dobrze, jak brzmi. Telefon wykorzystuje technologię Dolby Mobile™ i SRS WOW HD™ pozwalającą uzyskać najwyższej klasy wirtualny dźwięk dookólny w muzyce i filmach. Dzięki integracji z Microsoft Zune użytkownicy mogą synchronizować zawartość HTC 7 Mozart z danymi z komputerów PC, co pozwala im mieć zawsze pod ręką personalne biblioteki filmów i muzyki.

[Obrazek: 5216b50d27117dfbmed.jpg]


[Obrazek: htc_mozart_specs.png]


HTC 7 Trophy
HTC 7 Trophy to telefon, który potrafi ujarzmić moc Xbox LIVE. Graczom spodoba się szybkość działania najnowszych gier akcji, uzyskiwana dzięki wydajności procesora Snapdragon o częstotliwości1 GHz, jak również efekty wizualne i kontrola, zapewniane przez jasny ekran dotykowy WGVA o przekątnej 3,8 cala. Wysokiej jakości wirtualny dźwięk dookólny SRS WOW HD™ pozwala uzyskać bogate brzmienie w grach, filmach i muzyce.

[Obrazek: 4670ad5b75f8b613med.jpg]

[Obrazek: htc_trophy_specs.png]HTC 7 Pro
Inspiracją do stworzenia HTC 7 Pro byli zaawansowani użytkownicy, którzy oczekują najwyższej wydajności w biznesie i pełnej funkcjonalności przy korzystaniu z rozrywki. Smukły smartfon zawiera wysuwaną, pełną klawiaturę QWERTY i uchylny ekran, co umożliwia szybkie i wygodne pisanie. Zestaw funkcji biurowych pozwala sortować, skanować i zarządzać wiadomościami poczty elektronicznej Outlook, otwierać i edytować dokumenty Office, a także śledzić kursy akcji, dzięki aplikacji do obsługi notowań giełdowych.
[Obrazek: c84149310fa50856med.jpg]

[Obrazek: htc_7_pro_specs.png]

HTC HD7
Użytkownicy HTC HD7 będą mogli cieszyć się kinowymi wrażeniami podczas odtwarzania filmów na ekranie wysokiej rozdzielczości o przekątnej 4,3 cala. Zintegrowana podpórka ułatwi oglądanie i sprawi, że nie trzeba trzymać telefonu w dłoni. Ci, którzy nie godzą się na kompromisy w grach mobilnych HTC HD7 pozwoli cieszyć się mocą gier Xbox LIVE również poza domem.

[Obrazek: 6fb5b25f45e57bacmed.jpg]

[Obrazek: htc_hd7_specs.png]Źródło:
Kod:
http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=18763:pi-nowych-modeli-htc-z-wp-7-specyfikacje&catid=49:sprzet&Itemid=91

Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +


Odpowiedz
Dodane wideo o HTC HD7 Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości