W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pendrive 16gb który warto kupić?

PenDrive 16GB - który warto kupić?
WitamSmile Przymierzam się do zakupu pendrive'a oscylującego w cenie do około 100zł - zatem pojemność 16GB Smile Po przejrzeniu ofert na allegro zaciekawiła mnie ta aukcja
Kod:
http://allegro.pl/kingston-pendrive-16-gb-dti-25mb-s-wysylka-24h-i1689126626.html
zapis 15 Mb/s odczyt 25 Mb/s więc wydaje się być dobrym wyborem. Co Wy o tym sądzicie? Macie jakieś lepsze propozycje ? Z pewnością chcę oczywiście kupić coś firmowego, no-name'y nie wchodzą w grę Smile

Czekam na prozpocyje i podzielenie się swoją opinią Smile
Samsung Galaxy Note II White
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
a nie lepiej dysk 2.5' przenosny ? szybszy, pojemniejszy
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Hmmm w zasadzie dysk przenośny mam (wymontowany z lapka i włożony w małą obudowę), aczkolwiek z pendrive'a mógłbym bootować sobie systemy, gdybym chciał wgrać jakiś nowy na kompa Smile A z dysku chyba się nie da?:> A nawet gdyby, musiałbym usunąć (chyba) całą jego zawartość, podczas, gdy on ma 500gb Smile
Odpowiedz Firefox Windows 7
Kingstona Ci kolego nie polecam może fakt jest i tani ale nie polecam. Ja mam 32GB Patriot-a i śmiga rewelka no ale tani nie jest ale za to godny uwagi. Co do boot-a z dysku to musiałbyś mieć osobną partycje na to i specjalnie byś musiał ja do tego przogotować ale jest to wykonalne.
Odpowiedz Opera Windows 7
Mogę polecić dysk WD 1,5TB zewnętrzny pod usb, działa jak pendrive i można w miarę tanio kupić.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Windows 7
A ja zdziwiony że ten peniak ma taki szybki kontroler.
Ja sam osobiście używam dysków 2,5 cala jako przenośne peniaki.
Nie trzeba do nich zasilacza w większości przypadków a i dysk w ładnej obudowie elegancko wygląda.
Sam mam takie dwie obudowy.
[Obrazek: Obudowa_USB_ICY_Box_IB_283StU_B_czarna.png]
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Panowie, no taki dysk 2,5 wydaje się być najciekawszą i najlepszą ofertą Tongue "dysk WD 1,5TB zewnętrzny pod usb" - podalibyście jakieś konkretne oferty, jakieś sprawdzone modele czy cuś? Rolleyes
Na chwile obecną jest na alledrogo dostępny tylko taki.
Kod:
http://allegro.pl/wd-elements-se-1-tb-2-5-usb-2-0-nowy-super-cena-i1729140298.html

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości