W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pamięc wewnętrzna

Pamięc wewnętrzna
Witam mam taki problem mam standardowo 138 mb pamięci wolnej mój znajomu który kupił ten telfon ma 224mb jak on zrobił to że ma tej pamięci więcej ?
Odpowiedz
Całkiem możliwe że ten twój znajomek ma zmodyfikowany ROM, który zajmuje mniej miejsca i ma więcej pamięci na aplikacje- albo ma zainstalowane mniej aplikacji niż ty. Więc albo zromujesz go modyfikowanym romem który ma pousuwane niepotrzebne aplikacje, albo sam usuniesz niepotrzebne aplikacje- tylko aplikacji wgotowanych w rom możesz nie usunąć jeśli fon nie ma roota.
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz
no dobra teraz mam 2.3.7 i jak wgram jakiś inny rom to chyba stracę ten system nie? muszę znaleźć cm7 jakiś modyfikowany?
Odpowiedz
cm7 jest romem modyfikowanym. Może chodzi o inne podzielenie partycji lub jeszcze co innego.
Nie warto usuwać tego romu bo chyba to jeden z szybszych na ten telefon.
.

Odpowiedz
aby uzyskać taki efekt trzeba zmienić partycje systemową na mniejszą co daje więcej pamieci na dane Smile sam zmieniłem sobie na takie partycje:

System: 180
Dane: 204

Smile tu jest program do tego:

Kod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1171531

Jak bede mial chwile zrobie z tego tutorial Smile

UWAGA: pamietaj zeby nie robic za malej partycji systemowej zeby system sie zmiescil Smile np dla ICS bezpiecznie zrobic partycje 200MB, dla GB wystarczy 160-180 (zaleznie od wersji)
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dobra wszystko jest super wielki + Big Grin
Odpowiedz
W dziale dla swifta masz opis Mietasa jak to zrobić. Wgrywasz jako buckup i wszystko gra
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości