W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z załadowaniem romu

PROBLEM Z ZAŁADOWANIEM ROMU
WITAM
Mam problem z załadowaniem romu. Chciałbym załadować najnowszy rom ryrzego M2D, ale podczas ładowania flasherem, raz zatrzymuje sie na 12% i koniec a raz wypisuje mi "Checksum failed".
Na którymś z forów jeden z użytkowników miał ten sam problem, Ryrzy polecił mu by wgrać najpierw SAHJ3, koleś dalej nie pisał wiec chyba mu poszło. U mnie loader wypisuje że mam już najnowszy rom i wychodzi z programu ( nie można wracać do starszych wersji?Smile.
Ktoś zaproponował mi bym użył grandprixa, ale tam chyba musi być inny plik ładujacy bo program prosi o podanie trzech plików do image'a... A flasher to jeden plik. Są inne wersje romów do instalacji? tzn bez automatycznego flashera?.
z góry dzęekuje za pomoc
Odpowiedz
bo trzeba wypakować executorem i wtedy masz 3 pliki eboot pda i csc
Tu masz link kliknij
Odpowiedz
A czy Checksum failed nie wyskakuje czasem jak rom jest nie ściągnięty poprawnie? Po to na ogół są checksum'y...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
O to to to Toldo jakbyś przy tym był wyskakuje checksum failed.... jak to, źle zgrałem roma? A podałbyś mi link gdzie są dobre romy? Chodzi mi o M2D...

wielkie dzieki za naprowadzenie na problemSmile
Odpowiedz
Nie chodzi o to że masz złe linki tylko o to że może nie do końca są ścągnięte. Może brakować kilku kb. Pobierz jeszcze raz i sprawdź dokładnie. Jeśli pobierze dobrze a nadal nie będzie szło to pozostaje Ci rozebrać executorem i wgrać Grandprixem.

Odpowiedz
rozdzieliłem executorem flashera, zrobiłem taj jak znalazłem w instrukcji na forum i..... nic sie nie dziej po 20 min zresetowałem omnie. Stanęła na 1% i nic do przodu nie idzie.. jakieś pomysły?

ps: czy wiecie jak usunąć inteligentnego konwertera? i kalkulator?
Odpowiedz
Ściągnij z innego serwera lub jakiś inny ROM spróbuj
Odpowiedz
(02-07-2010, 05:13 PM)franki napisał(a): rozdzieliłem executorem flashera, zrobiłem taj jak znalazłem w instrukcji na forum i..... nic sie nie dziej po 20 min zresetowałem omnie. Stanęła na 1% i nic do przodu nie idzie.. jakieś pomysły?

A odznaczyłeś w Active Sync Zezwalaj na połączenia usb? Na jakim systemie próbujesz to wgrać?

(02-07-2010, 05:13 PM)franki napisał(a): ps: czy wiecie jak usunąć inteligentnego konwertera? i kalkulator?

Musiałbyś rozgotować rom... (nie pytaj jak to zrobić, nikt Ci nie powie, to jest za trudne dla zwykłych, szarych użytkowników - ja sam nie umiem)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości