W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pomoc w wyborze romu pod gry

POMOC W WYBORZE ROMU POD GRY
WITAM BARDZO PROSZE O POMOC W DOBORZE ROMU JESTEM NOWYM POSIADACZEM O2 I ZALEZY MI NA GRACH TJ. SYBERIA STARCRAFT MORZE JAKIS EMU PSX TYLKO ZE NARAZIE NIC Z TEGO MI NIE WYCHODZI SCIAGLEM KOLKA GIEREK W TYM STARCRAFTA I NIC KORZYSTAM TERAZ Z ROMU 6.1 LITE. BARDZO PROSZE O POMOC W TYM TEMACIE Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM WSZYSTKICH
widzę że panowie mają uczulenie na caps lock tylko nie kumam dlaczego?? a i nikt mi nie pomógł z moim problemem gdzie na innych forach nie było problemu widać jedynie po tym jak profesjonalne podejście mają operatorzy tego forum potrafią zwracać uwagę ale nie potrafią pomóc to tyle dzięki za profesjonalną pomoc w zwracaniu komuś uwagi jednak odpowiedzi na swoje zapytanie tu nie uzyskałem pzd.

Toldo edytował ten post dnia 06-10-2012 o godz. 09:47 PM ponieważ:

Już raz malymon zwracała Ci uwagę na Caps Lock, więc dostajesz ostrzeżenie. Radzę Ci potraktować je poważnie.

Odpowiedz
Cała przyjemność po naszej stronie. Nie zwróciłeś jednak uwagi na kilka spraw.

Po pierwsze, Caps Lock w netykiecie jest synonimem krzyku, a to nie jest dobrze odbierane na forach, zarówno przez administrację czy moderację, jak i przez zwykłych użytkowników.

Po drugie, istnieje specjalny wątek grupujący wszystkie romy dla Omnii 2, ułatwiający wybór. Dobór romu jest bardzo indywidualną sprawą, a Twoje kryterium "pod gry" jest bardzo szerokie. Być może problemu nie stanowi rom, ale brak pamięci ram bądź za słaby procesor. Równie dobrze może brakować bibliotek NetCF i tym podobnych.

Po trzecie, i to jest chyba najważniejsze - narzekasz na brak pomocy, a zapominasz o tym, że Omnia 2 jest już mocno wysłużonym sprzętem i niewielu użytkowników się na nią decyduje, a osoby, które kiedyś ją posiadały, dawno już nie pamiętają co jest pięć (sam miałem O2, ale kupę czasu temu). Dlatego też mniej osób jest w stanie doradzić i pomóc.

Poza tym, pisząc wątek na forum, należy brać pod uwagę, że ewentualne odpowiedzi mogą pojawić się dopiero po jakimś czasie. Nie wszyscy są na forum codziennie, mają swoje życie (jak my wszyscy).

Mam nadzieję, że zrozumiesz to co tu napisałem. Jasność umysłu o tej porze jest nieco ograniczona. Pozdrawiam.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
to wszystko super tylko po co takie forum które jest prowadzone przez ludzi którzy nawet nie korzystają z tego tel. a mój post dotyczył tego że wiem jak wszystko wgrać jednak mimo dużej ilości wolnego ramu gry mi nieodpalają dlatego poprosiłem ludzi w tym temacie mądrzejszych od siebie aby poradzili mi jaki rom jest dobry pod gry ponieważ na tym mi zależy a z caps locka nie zdawałem sobie sprawy mimo to nadal prosze o poradę jaka jest zawarta w wątku dziękuję
Odpowiedz
Jeśli nie działa konkretny program, to najwyraźniej nie ma spełnionych wymagań, co już pośrednio powiedział Administrator.

Pojęcie "pod gry" jest bez sensu, bo każda gra może mieć inne wymagania. Raczej uważnie sprawdź, jakie one są w kilku konkretnych grach i wiele powinno się wyjaśnić. Ewentualnie napisz o jakie gry chodzi, będzie łatwiej cokolwiek sensownego powiedzieć.

To nie złośliwość lecz realia.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości