W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pmp5870c problem z dotykiem

PMP5870c Problem z dotykiem
Siema wszystkim, mam pewien problem.

Tablet mam od dwóch tygodni, ale dopiero wczoraj się zebrałem i zainstalowałem CWM oraz Yoda 4.0 .

Problem w tym, że dotyk już od czasu stockowego romu był dziwny - gdy przytrzymam palec na ekranie to z minimalnym opóźnieniem tablet rejestruje dotyk, ale nie reaguje na ruch palcem w obrębie kilku milimetrów - muszę dopiero ruszyć dalej i wtedy się odblokowuje i śledzi palec normalnie. Sprawdzałem na Multitouch Tester i potwierdziłem. Ktoś z Was ma to samo na naszym PMP5870c?

Tablet nowy, uruchamiany po raz pierwszy przeze mnie.

Pytam tutaj, bo może CM pomoże z dotykiem ;/
Odpowiedz
raczej nie pomoże, ogólnie tab ma bardzo slaby i nieprecyzyjny dotyk niestety... cm w niczym nie pomoze bo nie ma tu zadnych zmian co do kernela w ktorym to sa wszystkie sterowniki i ustawienia dotyku
Odpowiedz
Dziwne, ale jak na moje odczucia, dotyk działa całkiem dobrze na tym tablecie, lekkie muśnięcia zawsze wyłapuje. Są tablety które mają o wiele większe problemy. Nawet na takim Nexusie 7 dotyk potrafi nie reagować tak jak powinien.
Odpowiedz
Sam czas reakcji i użytkowanie jest w porządku. Martwi mnie natomiast, że problem, który u mnie występuje jest wywołany mechaniczną usterką. Mógłby ktoś z Was sprawdzić, czy macie tak samo? Włączcie Multitouch Tester i przytrzymajcie palec przez chwilę w jednym punkcie, a potem przesuńcie. Jeżeli zaskoczy i zacznie podążać za palcem dopiero po kilku milimetrach, to przynajmniej nie jestem sam.
Odpowiedz
Mam tak samo, myślę że problem leży po stronie oprogramowania.
Odpowiedz
Hm, no właśnie. Może CM w czymś pomoże - Ryrzy pls!
Odpowiedz
mówie Wam że ten dotyk w tym tabie jest srednio precyzyjny Smile
Odpowiedz
Dziwne, u mnie niby też się tak zdarza, ale wydaje mi się że jest to wyjątkowo nasilone w grach np dead trigger. Na testerze są to może 2-3 milimetry max. Jeszcze zależy jak długo przytrzymam.
Odpowiedz
Panowie aby was wszystkich połączyć w "mękach" dodam że każdy z tych tabletów jest składany na kolanie i jedne mają lepszy a drugie gorszy dotyk i jest to sprawa losowa.
Mam dwóch kumpli z chinolami, jeden wcześniej kupił tablet który fakt źle z dotykiem nie miał a za namową tego kumla drugi sobie kupił.
Narzekał niestety, był jakiś nie precyzyjny więc wymienił na gwarancji a użył programu do sprawdzania dotyku oraz tego drugiego kolegi tableta aby nie było problemów przy gwarancji.
Pokazał jak działa tamten i jego a oni wymienili na inny i ten już był spoko.Wink
.

Odpowiedz
(11-09-2013, 08:23 AM)XTeK napisał(a): Panowie aby was wszystkich połączyć w "mękach" dodam że każdy z tych tabletów jest składany na kolanie i jedne mają lepszy a drugie gorszy dotyk i jest to sprawa losowa.
Mam dwóch kumpli z chinolami, jeden wcześniej kupił tablet który fakt źle z dotykiem nie miał a za namową tego kumla drugi sobie kupił.
Narzekał niestety, był jakiś nie precyzyjny więc wymienił na gwarancji a użył programu do sprawdzania dotyku oraz tego drugiego kolegi tableta aby nie było problemów przy gwarancji.
Pokazał jak działa tamten i jego a oni wymienili na inny i ten już był spoko.Wink

Może więc spróbuję wymienić na gwarancji. Jak mogę się pozbyć CWM? W pudełku z tabletem mam tylko zafoliowaną książeczkę Legal and Safety Notices. W tym jest gwarancja?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości