W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pmp5570c nie włącza się po romowaniu

PMP5570c nie włącza się po ROMowaniu
To mój jest jakiś dziwny bo na PC spokojnie się naładuje a do sieci wszystkie się nagrzewają i to mnie trochę denerwuje
Vader
Odpowiedz Google Chrome Windows 8
Witam. Mógły ktoś wrzucić ponownie update z linku http://download.modaco.pl/firmware_new.img bo ten nie działa. Z góry dziękujęShy
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
nie, pliki zostały usunięte, jeśli wznowie prace pliki beda znow dostepne Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Wielka szkoda bo mój PMP5570c stawia ten sam opór co koledze PawłowiTongue
może jeszcze do tego dojdziemy Wink
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
To trzymam kciukiRolleyes Próbowałem już nie wiadomo ile sposobów na obejście tegoAngry
Tamten rom był bezużyteczny, sporo czasu minie zanim będzie działać normalnie.
Vader
Odpowiedz Google Chrome Windows 8
witam ruszylo sie cos w sprawie tego taba?bo mam taki sam problem jak koledzy dodam jeszcze ze ja mialem orginalny 4.0 ics i przez ota do 4.1.1 jb i za nic nie mozna wgrac cwm
Odpowiedz Firefox Windows 7
Witam,

coś może ruszyło w sprawie PMP5570C?

Mój tablet zaczął lagować więc zrobiłem wipe z systemu. Nadal nie było dobrze więc zrobiłem wipe z recovery. I tutaj zaczęły się problemy. Najpierw po wybraniu restartu z recovery wciąż wracał do recovery zamiast ładować system. Pobrałem oryginalny soft (v1.1.1) i zrobiłem upgrade przez Batch Tool. Niestety tablet nie reaguje nadal na ładowarkę i nie daje się uruchomić. System Win7, Batch Tool v1.7. wykrywa tablet.

dajce proszę znać czy ktoś zna rozwiązanie...

pozdrawiam
TM

P.S. próbowałem też RKAndroid Tool 1.37 ale nie chce się paskuda uruchomić na win7
Witajcie ponownie,

mój tablet jednak wstał - pomogło zainstalowanie ver 1.1.9.

pozdrawiam
TM

P.S. jeszcze jedno. Dla tych którym Batch Tool nie wykrywa sprzętu.
W config.ini

po linii LOGFLAG=TRUE

zmienić

SUPPORTLOWUSB=

na

SUPPORTLOWUSB=TRUE
FULLSPEEDUSB=TRUE

(wyszperane na http://www.arctablet.com)

może komuś się przyda

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości