W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
opóźnienie dzwonka

Opóźnienie dzwonka
Witam

Jak wiemy nasza Omnia(i inne fony na WM)mają problem z 3s zwłoką przy reakcji na połączenie. Ktoś do nas dzwoni, ale dopiero po 3sek nasz fon zaczyna reagować. Dotychczas byłem pewien że każdy fon na WM tak ma. Ale HD2 reaguje od razu na dzwonek. Wiec jednak da się to jakoś obejść. Czy ktoś z naszych dzielnych kucharzy spróbował by się zmierzyć z tym problemem?
Odpowiedz
Z tego co wiem to raczej WM tak ma ale skoro mówisz że na HD2 tak nie jest więc możliwe że to wina Samsunga Smile Na o1 też tak było.
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
Spróbuj wgrać JG5 ja na nim tego efektu nie miałem. Na każdym innym romie to występuje.
Odpowiedz
Trzeba wgrać radio w wersji JF1 - tam jest poprawka na to opóźnienie.
Odpowiedz
Fakt mnie też z tego co widzę nie męczy opóźnienie przy JF1. Jedynie dialer WM ma problemy z głuchymi. Wink
.

Odpowiedz
Mam JF1. Jest faktycznie lepiej, opóźnienie to "tylko" jeden sygnał, czyli 1s, a nie trzy jak wczesniej... Choć mogłoby by być jeszcze lepiej i fon mógłby reagować od razu...; )
Odpowiedz
Podobno pomaga zmiana w tym kluczu rejestru; HKCU\ControlPanel\SoundCategories\Ring; zmien w DWORD: AttenuationCategory na Value: 1
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz
Czy ta zmiana nie wyłącza przypadkiem tylko wyciszenia na początku??
Odpowiedz
(09-14-2010, 11:59 PM)gkl napisał(a): Czy ta zmiana nie wyłącza przypadkiem tylko wyciszenia na początku??

Dokładnie to.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Ja zauważyłem że np. jak ktoś mi puści tylko jednego dzwonka i bardzo szybko rozłączy i to nawet nie rozpozna mi kto dzwonił (pisze że nieznany).
Testowałem to kilka razy po bardzo szybkim rozłączeniu oświeci się tylko wyświetlacz i nie ma identyfikacji numetu.
Używam WallE [JG5] Lite+ v1.1.1 radio JF1.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości