W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
opera mobile 10 i filmy na youtube

Opera Mobile 10 i filmy na youtube
Witam
Opera Mobile 10 nie chce mi odtwarzać filmów. Wtyczki włączone. Po kliknięciu na play nic się nie dzieje. Ostatnio też tak było ale po jakimś czasie samo się naprawiło. Teraz aktualizowałem rom i po aktualizacji niestety filmy nie chcą zaskoczyć.
Odpowiedz Firefox Windows 7
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=1365

Zapoznaj się z tym.
Opera się chowa.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Zainstalowałem sobie to chyba wczoraj. Podoba mi się to, że filmy można odtwarzać praktycznie na każdej stronie gdzie są zamieszczone. Jednak ma jeszcze kilka bugów, więc czekam na finalną wersję z niecierpliwością.
"Bagów"? Bugów. Wink
Na finalną może kiedyś się doczekasz. W wersji beta jest od... zawsze, tj. 2009/05/08. Big Grin
Odpowiedz Opera Windows 7
(01-29-2011, 11:15 PM)snoob_2k10 napisał(a): http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=1365

Zapoznaj się z tym.
Opera się chowa.

O jaki program chodziło, bo podany link nie działa?

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Nie jesteś Full User, tzn, żeby zobaczyć treść musisz mieć napisane 5 postów lub 3 miesięczny staż Smile

A program to: Uzard Web P Beta
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Już się bałem, że mi się konto nie aktywowało prawidłowo Wink To znaczy, że link jednak działa. Dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Witam,

modyfikując plik .ini od Opery można z automatu otwierać filmy YT w Streaming Media.

\Program Files\Opera Mobile 10\profile\override_downloaded.ini

wstawiacie do "[Overrides]"
m.youtube.com

jak w:

"[Overrides]
directline.com
m.youtube.com
..."

i wstawiacie poniżej:

"[m.youtube.com]
User Agent|Spoof UserAgent ID=2
Proxy|User Opera Turbo=1270966653"