[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
one click lag fix apk 2 4

One Click Lag Fix APK - 2.2.4
Właściwie każdy zainteresowany powinien wiedzieć, że samsung mocno skopał sprawę wykorzystując swój własny system plików (rfs) na galaxy s. W efekcie telefon działa zdecydowanie wolniej niż powinien. Jak temu zaradzić? - Zainstalować lagfixa Smile

Obecnie mamy do dyspozycji kilka opcji: voodoo, różne schematy ulf no i właśnie prezentowany przeze mnie OCLF.

Korzystam z lagfixów RyanZA od początku mojej przygody z SGS i jestem bardzo zadowolony Smile

Wyniki na romach z 2.1 osiągały poziom 2240pkt w quadrancie, na 2.2 w okolicach 1880, czyli bardzo przyzwoicie. Poza cyferkami daje się odczuć zauważalne przyspieszenie pracy telefonu.

A teraz konkrety:

0) na starcie potrzebujemy roota (jeżeli mamy rom na 2.1 to możemy go przeprowadzić przez tegoż lagfixa)

1) Ściągamy paczkę z aplikacją:
a) dla posiadających konto na xda:
Kod:
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=424030&d=1287683997
b) mój upload dla całej reszty:
Kod:
http://www.4shared.com/file/8KWqqllU/OCLF224.html

2) wrzucamy plik OCLF.2.2.4.apk do pamięci telefonu i instalujemy jak każdą inną aplikację

3) odpalamy aplikację i przy starcie przyznajemy uprawnienia SU (powinno samo wyskoczyć okienko jeżeli mamy roota)

4) wybieramy opcję: instal ext2 tools

5) po zakończonej instalce wracamy do menu głównego aplikacji i wybieramy OneClickLagFix V2.2+

6) telefon zrobi reboot i możemy się cieszyć przyspieszonym telefonem Smile
Odpowiedz
Odpalajac ta aplikacje przez astro nie widac u mnie okienka instal
Odpowiedz
U mnie przez astro działało, spróbuj może jeszcze przez moje pliki Smile
Odpowiedz
Mogłby
Ktoś wytłumaczyć jak zrobić za pomocą tego programu tj.one click lag fix root telefonu bo z tego co ostatnio poczytałem trzeba uruchomić program kliknąć to polecenie w menu co rootuje potem wyłączyć tel włączyć za pomocą 3 przycisków (głośniej, menu I tym blokującym z boku) przyciskami głośności najechać na sdcard apply update.zip wybrać I gotowe nie wiem czy czegoś nie ominełem napiszcie czy robię to dobrze czy źle (proszę o szybką odpowiedź bo bardzo mi zależy na root telefonu)
Odpowiedz
Skoro chcesz najpierw zrootować telefon to poczytaj to i postępuj zgodnie z instrukcją.
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=1579

Zresztą w pierwszym poście tego tematu też masz wszystko dokładnie opisane.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
Jeżeli masz rom na androidzie 2.1 (tak wynika z Twojego profilu)to po odpaleniu OCLF wybierasz opcję z rootowaniem telefonu z menu i po krzyku, root gotowy.

Wrzucanie paczek .zip przez recovery to już zupełnie inna bajka Smile Oczywiście możesz tak flashować rom, który będzie miał już w sobie root.
Odpowiedz
witam Panowie zaistniał problem>Jest to mój pierwszy Aparat na androidzie czyli galaxy s wrzucam owy plik na telefonik, gdy chce go uruchomić wyskakuje komunikat błąd w prasowaniu pliku.
dodam informacje ze telefon niestety jest brandowany w sieci orange i nie mogę go zrotowac moze to byc przyczyną.
Odpowiedz
Cytat:0) na starcie potrzebujemy roota (jeżeli mamy rom na 2.1 to możemy go przeprowadzić przez tegoż lagfixa)

a dwa... pewnie błąd to "parsowanie pliku" a nie " prasowanie" Big Grin
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Kolego Ryrzy jak miałem omnie to pracowałem na twoich romach hehe wiec wiesz wiedziałem co i jak, teraz dorobiłem się galaxy s i pomału działam, zrobiłem rotowanie andka 2.1 z naszej strony pisało ze oki a dalej fixa nie mogę zainstalować na fonie.
Odpowiedz
to ja bym zaczął od zmiany ROMu z brandowanego na jakiś "normalny" ... być może ten brandowany shit przeszkadza...

btw. też się szykuje powoli na SGS'a Wink
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości