W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omniaii nie chce się włączyć zawiesza

OmniaII nie chce się włączyć, zawiesza się
no naprawdę sami zobaczcie.
[Obrazek: bd560e50af52d52dmed.png]

Nie wiem czy tam widać ale jest tak napisane
"Samsung electronics Polska z o.o. zapewnia sprawne działanie produktu w okresie 12 miesięcy od daty sprzedaży uwidocznionej na dowodzie zakupu...."
Dziwne. Moja O2 miała identyczną gwarancję i było w tym zdaniu 24 miesiące. Masz fona na firmę?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
tak na firmę... a mam takie pytanie czy w trakcie wgrywania romu powinno się uruchomić tel w tym momencie jak się pojawi "Please wait for booting completely" czy po "Job done. Launched!!" ?
Generalnie trzeba poczekać na Job Done. Launched. Aczkolwiek można to czekanie wyłączyć zaznaczając w programie odpowiednią opcję.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Tak a później odłączy za wcześnie i będzie psioczył że mu nie działa to czy tamto, że się zawiesza itd. Jedna minuta czekania nikogo nie zbawi a dla telefonu może to być bardzo ważne.
mam taka sama gwarancje, jest 2 lata napis jest bledny. tak mi powiedziano w serwisie
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Moją Omnie wysłałem do CCS bez tej kary gwarancyjnej (została w domu), dołączyłem fakturę na której był nr imei, oraz tą małą szarą kartę gwarancyjną (książeczkę). Według karty gwarancyjnej A4, była już miesiąc po gwarancji.
Jeśli wysłałeś z fakturą do CCS to sądzę, że bez wnikania w szczegóły przyjmą, że okres gwarancji jest dwuletni Smile
Faktura z imei oraz książeczka wystaczą, przynajmniej tak było w moim wypadku Smile A co do gwarancji A4 to pomimo że jest tam napisane 12 miesięcy masz 24 ale to już powiedział Ryrzy Big Grin
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

wystarczy juz o gwar... ten temat juz przerabialiśmy Wink zrobil sie niezly OT
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości