W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia nie wstaje po wgraniu romu przez grandprixa

Omnia nie wstaje po wgraniu romu przez GrandPrixa
Witam

Coś mnie przed podkusiło,żeby przetestować wgrywanie romów prz GrandPrixa na Windows 7. Zrobiłem dokładnie tak jak jest w instrukcji wgrywania zamieszczonej w dziale romów i lipa. Program pokazał, że rom jest wgrany, natomiast omnia nie wstała. Nie reaguje na wciskanie przycisku power, reset, zupełnie nic. Czy jest jakaś szansa na przywrócenie jej do życia, czy z takim przypadkiem nic się już nie da zrobić?
Odpowiedz
wgrywałeś boota ? jaki ROM miałeś wcześniej, jaki wgrywałeś ?
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Poprzednio miałem jakiś anglojęzyczny rom(już nie pamiętam kto go gotował, bo wgrywałem go dawno). Teraz chciałem wgrać 29017_m2d2_color_4.01_8PP. Do tej pory zawsze wgrywałem romy używając plików .exe, ale niestety niedawno zmieniłem kompa i teraz mam 7 64 bitową. Rozmontowałem rom executorem i podążałem za instrukcją, i zaznaczyłem tylko, żeby załadował plik phone.bin i zaznaczyłem opcje Phone Bootloader Update. GrandPrix załadował rom no i niestety omnia umarła. Także obawiam się, że pies pogrzebany jest w tym, że nie wgrywałem boota. Czy jest jakiś domowy sposób, żeby naprawić mój błąd z bootem, czy muszę szukać serwisu, który przez jTaga wgra wszystko poprawnie?
Odpowiedz
znajdz kompa z xp i spróbuj na nim z exe albo grandprixa, jeśli bedzie zero reakcji na telefon to niestety tylko jtag

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dzięki za pomoc. Już się obawiałem, że Omnia w koszu wyląduje, a tu jednak jest jeszcze szansa na przywrócenie telefonu do życiaSmile
Odpowiedz
A gdy podepniesz omnie do kompa i ją włączysz, to komp ją widzi ?
Odpowiedz
Komp widzi jakieś nieznane urządzenie i nie może zainstalować do niego sterowników. Dzisiaj spróbowałem wgrać nowy rom na kompie z Xp-kiem i niestety lipa, także zostaje już chyba tylko jtag. Ktoś wie jakie mogą być tego koszta?
Odpowiedz
jesli chodzi ci o naprawe to 30-100 pln zalezy od serwisu, jesli o koszta jtaga to nie oplaca sie go kupowac dla jednej naprawy Smile ok 1000pln

Odpowiedz
Chodziło mi o koszta usługi, żeby nie dać się nabić w butelkę Smile Teraz już będę wiedział jak mogę się targowaćSmile
Odpowiedz
mnie to kosztowało 90 zł + koszta przesyłki
Kod:
http://www.gsm-sklep.pl/go/_info/?user_id=315&lang=pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości