W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia i900 widget po polsku poszukuje

Omnia i900 Widget Po Polsku Poszukuje
Witam Tak jak w temacie szukam po internecie widgetu tego wysuwanego do omni i900 Po polsku Lub Widget Online po polsku bo sie podoba bardzo to mojej dziewczynie która staje sie włascicielką i900 najbardziej mi sie podoba widget w romie i900SAIC3 taki bym chciał wie ktos jak go wyciagnąc z tego softu może ?? Chodzi mi wyłacznie o polski widget bo mam juz Samsubg Widget Online ale tam nie dosc ze jest po angielsku kalendarz to i reszta rzeczy bluetooth itp...

Odpowiedz
Nie łatwiej zmienić rom?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
juz tyle ich miałem ze masakra spodobał mi sie rom i900_RyLit4 ale brak mi tych widgetów...
Odpowiedz
Toldo ma rację. Sam szukałem Widgetów po polsku, ale nie udało mi się ich znaleźć. Angielskie znajdziesz bez problemu. Mam podobny kłopot, gdybyś mimo wszystko coś trafił - daj znać...
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Również jestem zainteresowany, może ktoś zdolny zabierze sie za spolszczenie Smile
Odpowiedz
Toldo, podpowiedz jak spolszczyć cab'a, czy wystarczy dołożyć do niego pliki mui?
Odpowiedz
To zależy w czym są tłumaczenia. Mogą być w mui, dll'kach albo w exe'ku. Nie wiem czy z mui zadziała. Wall-E mógłby się wypowiedzieć na ten temat bo on jest specem od tłumaczeń. Możesz do niego skrobnąć PW.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
zadko kiedy od razu przetlumaczone sa pliki exe/dll w ppc uzywa sie wlasnie mui, wiec jak masz pl to skopiujesz do katalogu z exe/dll bedzie pl
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dzięki, w wolnej chwili pokombinuję z tymi widgetami. Kiedy tylko wstanie którakolwiek z moich wypocin zaraz biorę się za testy z mui.
Odpowiedz
Prosta podmiana mui nie działa, niemniej... mam działający rom z widgetami po polsku, dolnobelkowy, tyle, że: 1. build 23563 (z kuchni Ryrzego), 2. widgety są z Omni Lite (włącznie z trzema ekranami), 3. rom zawiera jeszcze kilka niedopracowanych elementów (graficznych). Jeśli ktoś się uprze, mogę udostępnić jak jest, tyle tylko, że to chyba forma plagiatu (patrz 1). Mistrzu Ryrzy! Podaj proszę tok postępowania przy wrzucaniu innego buildu do Vistanga, tak step by step. Jak już wiesz, moje próby dają rom, który nie wstaje (logo Omnia). Czytałem opis na modaco, przyjąłem uwagi o recmodowaniu i niby wszystko sie zgadza, niestety niby. Chwilowo wezmę się za widgety z DXID1, ale do własnego romu wolałbym użyć innego buildu, dla zachowania zasad. Pozdrowienia!

Aktualizacja 26.10.2010. Widgety z O1 już działają w polskiej wersji, niezbędne jeszcze tylko parę poprawek.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości