W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia problem z sim

Omnia - Problem z Sim
Witam mam pewien problem. Otóż. Omnia nie widzi mojej karty sim. Jak włożyłem kartę sim brata to działało normalnie, a w chwili, gdy wkładam moją wyskakuje komunikat "Brak karty SIM". Robiłem już HR i nie pomogło. Proszę o pomoc.
Może brat ma kartę w innej sieci, a Omnia blokadę operatora? Czasem problem może leżeć też po stronie karty (starszy/nowszy typ). Jeśli żaden z tych czynników nie występuje przeczyść delikatnie styki karty watką ze spirytusem (wilgotną, nie mokrą). Gdyby i to nie pomogło - mozna wymienić kartę u operatora, bo raczej nie jest to wina telefonu, skoro inną "widzi".
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Rozwiązany. Wina leżała po stronie karty sim. Była za stara.
Jeśli miała ponad 10 lat, to nie obsługiwała części funkcji, np. 3G. Ale skoro problem rozwiązany, temat można zamknąć. Zapraszamy ponownie! Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości