W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia ii problem przy połączeniu z pc

Omnia II problem przy połączeniu z PC
Witam,
Mój brat ma problem z Omnia i podłączeni jej do PC.
Dwa dni temu łączył się bez problemu a teraz nic, ma ktoś może pomysł na rozwiązanie problemu.
Coś jest w telefonie, bo nie łączy się ani z Win7 ani z Win Xp, mój telefon na tym samym komputerze łączy się bez problemu a tel brata nie.
Gniazdo USB jest sprawne ponieważ bateria się ładuje.

Pozdrawiam i dzięki za ewentualną pomoc
Odpowiedz Firefox Windows 7
Kiedyś miałem podobnie. Pomogło jak podłączyłem Omnię do kompa wyłączoną i włączyłem już podpiętą- wtedy komputer wykrył telefon. Spróbuj.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz Tapatalk
Może zacznij od sprawdzenia kabla, ewentualnie go zmień.
A jak podłączysz do kompa to się ładuje?
(04-17-2014, 11:38 AM)baggins napisał(a): Kiedyś miałem podobnie. Pomogło jak podłączyłem Omnię do kompa wyłączoną i włączyłem już podpiętą- wtedy komputer wykrył telefon. Spróbuj.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

to jest dobry pomysł, przetestuję i dam znać

niestety ten sposób nie pomaga, coś się wysypało w systemie telefonu
a jest coś takiego jak hard reset telefonu ... jak to zrobić i czy to nie wyczyści telefonu na amen z danych ?
Jak sama nazwa wskazuje... tak wyczysci wsio na amen, opis jak zrobic hr jest na forum

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Tapatalk

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości