W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia ii martwa

Omnia II martwa
Witam. Wczoraj podczas wgrywania softu padła mi omnia. Czy jest jakas możliwość aby ja podnieść. Pomocy
Odpowiedz
a cokolwiek się włącza ? wibra ? trójkąt ?
Odpowiedz
nie reaguje na żaden przycisk
Odpowiedz
Upewnij się, czy to nie rozladowana całkowicie bateria. Jeśli tak, o trzeba ją naładować i pokombinować, czy cokolwiek ruszy.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
po wpięciu ładowarki świeci sie jakaś dioda ? tel. jakoś reaguje ? jak nie , to cegła
Odpowiedz
jak cegła to tylko pogratulować... jak do tej pory jesteś drugą osobą która ucegliła o2 Big Grin pierwszy typ uceglił ją tylko dlatego ze w miejsce boota wybral jakis z ***** wzięty plik ;]
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
nic. dodam tylko ze gdy wgrywałem soft pokazał się błąd na tym górnym pasku. a na wyświetlaczu tel ten standardowy trójkąt ale taki zniekształcony. wtedy odpiąłem kabel i wyciągnąłem baterie. nie wiem czy to był dobry pomyl ale takie coś zdążyło mi się pierwszy raz
Odpowiedz
jak miałeś przekłamania w grafie , to raczej padł hardware. Nie wiem czy O2 da się flashować Boxem, pozostaje udać się do ogarniętego komisu na reanimację softem, jak nie będzie komunikacji z fonem = allegro i na częsci
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości