W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia 2 vs wave s8500

Omnia 2 vs. Wave s8500
Witam.
Ostatnio moja nokia jest na wyczerpaniu, więc postanowiłem kupić inny smartphone. Jedyne, które mi wpadły w oko to te dwa wymienione wyżej. Fabrycznie Wave jest o wiele mocniejszy od O2, ale podkręcił bym procesor do 1GHz(i tak codziennie na noc ładuje tel.) + wgrałbym jakiś bdb rom autorstwa Ryrzego np. ten [WM6.5.3][Normal][28244][PL] i O2 pokazałby pazur. A jak wiadomo Wave ma BadaOS i nic ciekawego nie da się zrobić tkj na WM.
Myślę, że mi pomożecie w tej trudnej decyzji Wink

Pozdrawiam nicee.
[Obrazek: rapideoUserbar.png]
Odpowiedz
Moim zdaniem nie ma się co tu dużo zastanawiać Smile Bez dwóch zdań O2. Główna przewaga Omni II to właśnie system czyli WM. Zależy do czego jeszcze potrzebny ci telefon.

PS. O2 nie podkręcisz do 1GHz, do 920MHz spokojnie, chociaż czasami nie jest stabilnie Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
Jeśli nie potrzebujesz jakichś bardziej zaawansowanych aplikacji i zależy Ci na szybkości działania systemu to ja bym wziął Wave'a.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
We Windowsie podoba mi się emulator psx. Tylko nie wiem czy na O2 będzie chodził płynnie, bo filmiki zwłaszcza są do hd2 i toshiby.
Odpowiedz
Raczej zapomnij.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Odpalałem kiedyś ten emulator i powiem tyle: to jedynie ciekawostka Big Grin grać się na tym nie da, nie mówiąc już tu o jakiej kol wiek płynności Smile

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
A nawet na hd2?

O dziwo cenowo O2 i Wave na allegro są bardzo podobnie. Trochę taniej O2. Tylko, że ja chciałbym wersje 16GB(jeśli taka jest, bo starsza wersja omni ma wbudowane 16). Lub wbudowane 8Gb + 8GB SDHC.
Odpowiedz
Mam HD2 ale nie testowałem, bo już od drugiego dnia używam androida Big Grin

Podobno lepiej działa na HD2 Smile

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
A jak jest z muzyką na obu smartfonach?
Odpowiedz
Nie wiem jak na Wave ale na O2 jest bardzo dobrze Smile Ma wbudowane SRS WOW HD co znacznie poprawia jakość muzyki. Na słuchawkach jest głośno i wyraźnie. Jakość muzyki naprawdę stoi na wysokim poziomie Smile Na Wave powinno być pewnie podobnie, ale nie chcę się wypowiadać, ponieważ nie miałem do czynienia z tym telefonem.

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości