W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia 2 problemy z odtwarzaniem mp3

Omnia 2 problemy z odtwarzaniem mp3
Mam problem niby banalny, ale to powoduje jeszcze większe poczucie bezsilności.

Otóż na mojej O2 praktycznie nie mogę posłuchać sobie mp3. Oryginalny odtwarzacz samsunga, teoretycznie jest całkiem niezły ale ma kilka dyskryminujących go wad:
1. Po wyjściu i ponownym uruchomieniu nie kontynuuje odtwarzania. Jest to szczególnie denerwujące w przypadku słuchania audiobooków. Po prostu nie pamiętam która to była ścieżka i która minuta.
2. Nie potrafi odtwarzać poszczególnych katalogów. Grupuje pliki po artyście lub płycie. Nie można zrobić sobie własnej składanki itp.

Więc znalazłem coś innego: S2P. Niby wszystko fajnie, pobrałem zapłaciłem. Program nie posiada ani jednej wady z odtwarzarki samsunga, ale ma jedną swoją:
1. Odtwarza tylko jeden utwór. Przy przejściu do kolejnego, po paru sekundach ciszy, włączają się jakieś trzaski. I odtwarzacz już niczego nie odtwarza. Wydaje mi się, że to jakiś problem z samym urządzeniem, bowiem po tym zabiegu odtwarzacz samsunga również już nie działa. Po jakims czasie to przechodzi Omni znowu wraca umiejętność odtwarzania dźwięków.

Opisany problem z dźwiękiem przy użyciu S2P miał miejsca zarówno na oryginalnym roomie jak i na customie, który obecnie używam (JF5).

Co zrobić aby nakłonić ten multimedialny smartfon do multimedialności?Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
Dziwna sprawa. Mam wprawdzie rom gotowany od Ryrzego i też S2P w wersji płatnej, ale nie mam tego problemu. S2P normalnie odtwarza muzykę. Robiłeś HR po wgrywaniu romu?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Dziwne, ja też używam S2P płatnego i nic takiego nigdy nie miałem. Też proponowałbym HR Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
Oczywiście, i jak wspomniałem na wcześniejszym oryginalnym romie było dokładnie to samo. Zresztą to był główny powód wgrania nowego romu. Może to jakiś problem sprzętowy, ale nie moge tego zareklamować, bo odtwarzacz samsunga nie ma problemów z dźwiękiem.

Co ciekawe zależy to od tego "jak słucham muzyki"Smile Tzn. jak jestem w domu położę telefon i próbuje odtworzyć sytuację to zawsze jest dobrze. Jak chcę posłuchać będąc gdzieś w ruchu. Dzieje się to zawsze. Trochę podejrzewałem, że S2P coś się mota przy obsłudze jakiegoś sensora ruchu. Ale tam to nie jest do niczego wykorzystywane. Czary.
Odpowiedz
Kazik.Ucho
cyt.2. Nie potrafi odtwarzać poszczególnych katalogów. Grupuje pliki po artyście lub płycie. Nie można zrobić sobie własnej składanki itp.

A wchodziłeś w odtwarzacz-biblioteka-menu-widok folderu? wybierasz sobie folder własny a potem dodajesz utwory do ulubionych i masz w zakładce lista odtwarzania-ulubione
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Odpowiedz
(09-22-2010, 02:26 PM)Lutek napisał(a): A wchodziłeś w odtwarzacz-biblioteka-menu-widok folderu? wybierasz sobie folder własny a potem dodajesz utwory do ulubionych i masz w zakładce lista odtwarzania-ulubione

Hmm, nie mam czegoś takiego. W odtwarzacz-biblioteka-menu mam następujące polecenia: "Dodaj do teraz odtw.", "Dodaj do listy...", "Aktualizuj", "opcje", "zakończ". Nie mam nigdzie dostępu do katalogów i możliwości operowania na nich.

Jedyne co mogę zrobić do definiować sobie listy odtwarzania, do których mogę pojedynczo z listy wszystkich plików mp3 dodawać to co chcę. Próbowałem tego i jest to zupełnie nieużytkoweSad

Może jest jakaś aktualizacja do tego odtwarzacza?

Pozdrawiam
Odpowiedz
Chodzi mi o to
[Obrazek: screenshot6qd.png] [Obrazek: screenshot5ow.png] [Obrazek: screenshot7o.png]
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Odpowiedz
(09-22-2010, 10:46 AM)Kazik.Ucho napisał(a): Otóż na mojej O2 praktycznie nie mogę posłuchać sobie mp3. Oryginalny odtwarzacz samsunga, teoretycznie jest całkiem niezły ale ma kilka dyskryminujących go wad:
1. Po wyjściu i ponownym uruchomieniu nie kontynuuje odtwarzania. Jest to szczególnie denerwujące w przypadku słuchania audiobooków. Po prostu nie pamiętam która to była ścieżka i która minuta.
2. Nie potrafi odtwarzać poszczególnych katalogów. Grupuje pliki po artyście lub płycie. Nie można zrobić sobie własnej składanki itp.

Dziwne... U mnie zapamiętuje co ostatnio odtwarzał i w której minucie. A co do katalogów, to najlepiej mieć wszystko opisane tagami i wtedy żaden odtwarzacz nie ma problemów lub korzystać z list odtwarzania, bądź z opcji ulubiony nagrań. Jeśli u Ciebie nie działa poprawnie odtwarzacz, to by trzeba było zrobić HR, bo u mnie po jakimś czasie zaczyna wariować i tylko HR pomaga (ale to raczej wina zaśmiecenia systemu modyfikacjami, choć teraz już mam swoją ulubioną konfigurację). :/
Odpowiedz
A próbowałeś TCPMP? Nie ma żadnych durnych bibliotek tylko normalną playliste i wersja TCPMP_netDrg działa na mojej i8000 idealnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości