W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia 2 problem z internetem przez wifi i gps em

Omnia 2 - problem z internetem przez Wifi i z GPS-em
Na wstepnie chcialem powitac kolegow i kolezanki .Moj problem jest taki , ze nie moge sie polaczyc z internetem przez wifi (telefon laczy sie z routerem , natomiast internetu dalej nie mam)

Rom : 23103_Kefu_JH2_Sense_2.5.2018_v1.8

Z gory dziekuje za jakies sugestie , bo mnie juz powoli brak cierpliwosci

Dodam tylko , ze migrowalem z i-900 na i-8000 , wszystko przebieglo pomyslnie , tylko ten nieszczesny internet

Pozdrawiam
Odpowiedz
w ustawieniach polaczen internetowych, nie pamietam dokladnie jak sie tam wchodzilo... trzeba przywrocic ustawienia fabryczne połączeń (czy jakoś tak)... albo odpalić na chwile IE i reszta przegladarek i innych apek powinna załapać internet
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Sprawdzałeś na ruterze, czy przydziela prawidłowy adres i8000?

Pozdrawiam,
Ł.O.
LolaLaterList - prosty klient ReadItLater dla Windows Mobile -> http://forum.xda-developers.com/showthre...p=14173486
Odpowiedz
Problem zostal rozwiazany Smile

Mianowicie : wystarczy wejsc w menu\ustawienia (na tym romie sa 2 ikonki dot. ustawien , wiec wchodzimy w te , ktora jest pod ikonka telefon , dalej Ustawienia sieciowe\Polaczenia przegladarki , zmieniamy na Work ...

i dziala Smile

po odpaleniu IE niestety nie dzialalo pomimo,ze router od razu wykryl poprawnie telefon.

2 sprawa bardzo istotna , w dodatku nie wiem , czy nie mam uszkodzonego modulu gps , nie laczy mi sie w zaden sposob z gps-em

Mam dzialajaca Automape na Omni i-900 (tam wszystko dziala poprawnie) , na Omni i-8000 odpala sie i ... szuka satelt w nieskonczonosc , nie pokazuje ich nawet na zolto , poprostu nie znajduje ani jednej sztuki.

Czytalem o problemach z gps-em na forum , zmienialem ustawienia na zalecane , sciagalem aktualna pozycje satelit (xtra)

Napiszcie prosze jak ten problem mozna rozwiazac , bo jesli telefon jest uszkodzony to mam mozliwosc zwrocenia go do sprzedajacego.
Odpowiedz
Kiedyś z tego co mi się przypomina antena od gps śniedziała czy jakoś tak.
Kolega @Ryrzy chyba coś tam kiedyś pisał o tym ale pewności nie mam.
.

Odpowiedz
mam nadzieje , ze to nie wina zasniedzialej anteny Sad

Jezeli ktos ma jeszcze jakies pomysly to smialo , walcze z tym 3 dzien i nic ...
Odpowiedz
(05-23-2013, 03:00 PM)XTeK napisał(a): Kiedyś z tego co mi się przypomina antena od gps śniedziała czy jakoś tak.
Kolega @Ryrzy chyba coś tam kiedyś pisał o tym ale pewności nie mam.

nie ja, ale faktycznie bylo cos o tym. wystarczylo styki poprawic
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
zmiana ustawien troche pomogla ...

teraz AM widzi 1-2 satelitki (zolty kolor) , ale dalej to nie to ...

Edit : w koncu , po wielu trudach , udalo sie ... pomogla zmiana ustawien :

GPS w telefonie : com2 - port programu
AM - com2 , odczyt z portu 57600
+Xtra

i dziala , nie wiem , moze to kwestia szczescia , w kazdym razie udalo sie , temat uwazam za zamkniety.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości