W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia 2 nowy rom

Omnia 2 - nowy rom
Witam
Zakupiłem jakiś czas temu ww. telefon. Prawie nowy, z orangutana
PDA: I8000BVIJ1
CSC: I8000IDEIJ2
PHONE: I8000XXIJ1

Stwierdziłem, że czas wgrać świeży rom. Myślę, że wybór padnie na czysty rom Samsunga bo nie kręcą mnie nakładki i chcę zostać przy belce na górze.
Zaznaczam, że szukałem już na polskich forach, a także na zagranicznej siostrze - wszystko albo przedawnione albo nieopisane
Prosiłbym aby jakaś dobra dusza podpowiedziała co tu wgrać. Nie pogardzę oczywiście także linkami

Dzięki!
Odpowiedz
Polecam najnowszy czysty JH1. Znajdziesz na forum w dziale z romami fabrycznymi.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
ja używam JH1 by Ryrzy działą bardzo fajnie dostałem rade aby wgrać jeszcze TURBO 3D i FPUenabler po wgraniu tego telefon śmiga jak ta lalaSmile
Odpowiedz
a skad sciagles "turbo 3d"??
Odpowiedz
(02-02-2011, 06:34 PM)zurav3 napisał(a): a skad sciagles "turbo 3d"??

Ta aplikacja na O2 nic nie daje, jest napisana pod HD2.Wink
.

Odpowiedz
daje, oj daje...
Odpal sobie HTC Sense z ustawieniami na Smooth/16ms, różnicę widać gołym okiem, jest dużo lepiej.
N.O.V.A. near orbit vanguard alliance - "Niskoorbitowy Sojusz Obronny"
Deus Ex Human Revolution - "Deus Ex Bunt Ludzkości"
... dalej jesteś za tłumaczeniem tytułów?
Odpowiedz
Moim zdaniem widać różnice. Warto przekonać się na własne oczy, nic nie zaszkodzi, a pomóc może Smile

zurav3 tutaj masz Turbo 3D: http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=...ight=turbo
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości