W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia 2 a androidowe software

Omnia 2 a androidowe software
Witam
Na początku chcę powitac wszystkich ... bo jestem tu nowy i tak wypada Tongue ...
zakupiłem Omnie 2 i jestem pod wielkim wrażeniem ...
Nowa z Plusa sprawuje sie znakomicie choć szykuje sie do wgrania ugotowanego romu ... dlatego czytam , czytam , i czytam
Przeszedłem przez symbiany , symbian dotykowy ( porażka ), WM , Iphone ( rewelacyjny wyświetlacz dotykowy ), nie miałem w rekach do testów androida i tu powstaje pytanie ...
Czy jest takowy emulator(a jezeli nie ma czy jest możliwość takowego napisania)
aby w O2 działały progsy na androida ? zaznaczam ze nie jestem programistą i nie znam się az tak , więc chylę czoło i czekam na odpowiedz
Pozdro Tomek
Odpowiedz
Istnieje wersja Androida działająca (jako tako, nie działa większość funkcji) na Omnii, uruchamiana z karty pamięci. Być może da się na niej zainstalować aplikacje. Spróbować możesz, szukaj "Andromnia 2".

BTW. Również witamy na forumWink
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
hmmm
Tak ... Przeczytałem artykuł o androidzie hulającym na O2 lecz nie o to mi do końca chodzi ...
chodzi mi konkretnie o emulator , czy fizycznie jest możliwość taki napisać , bo nie ukrywam ale wahałem się nad zakupieniem z systemem android ale górę wziął WM i O2 ....
Oraz mam jeszcze jedno pytanko ... zdaję sobię sprawe z tego iż zmiana romu nie jest tak do końca prosta dla zwykłego zjadacza chleba czy są gotowe linki do sciągnięcia najnowszego stabilnego romu ??
przygode zx O2 dopiero zaczynam i nie chciałbym popełnić błędu z wgrywaniem tegoż romu ...
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
Jeśli chodzi o emulator to nie do końca Cię rozumiem. Po co Ci emulator skoro za jakiś czas jak się projekt rozwinie, będziesz miał prawie w pełni działającego, w gruncie rzeczy emulowanego androida? Co do zmiany romu i linków, polecam zapoznanie się z działem romów dla O2. Znajdziesz tam linki do romów oficjalnych i gotowanych a także instrukcję jak taki rom wgrać.

Odpowiedz
Mianowicie chodzi mi o to aby nie zmieniać całkowicie softu na Android tylko działać na WM a w razie konieczności włączać emulator i dziać na Androidzie ... jeżeli zmiana na android i odwrotnie jest prosta to nie ma tematu ale jestem jeszcze niedoświadczony we flashowaniu .Smile
Odpowiedz
Jak mówiłem Andromnia uruchamia się z karty pamięci z poziomu windows mobile... Nie istnieje wersja androida do flashowania (takie coś jest jak na razie chyba tylko na HTC Leo, Kaiser i Vogue).

Odpowiedz
Toldo a robią coś z tym andkiem, czy stanęli?
.

Odpowiedz
znalazłem cos takiego ...ANDROKIDD hehe ubawicie się
Kod:
http://download.pandaapp.com/?app=soft&controller=wm&action=show&psys=ppc&f_id=1069
Odpowiedz
(09-19-2010, 07:57 PM)XTeK1 napisał(a): Toldo a robią coś z tym andkiem, czy stanęli?

Ponoć działa już większość rzeczy ale nie wypuścili jeszcze tej lepszej wersji. Działają cały czas, chociaż ja bym widział Andka w takiej formie jak na Leo czyli do flashowania zamiast WM.

Odpowiedz
z tego co kiedyś się interesowałem to za bardzo nie chciało się im kontynuować projektu.Undecided Też wolał bym fleszowanego Androida. Może jak sterowniki uda się zmotać i zacznie działać z hareta to może zrobią opcje z fleszem. trzeba mieć nadziejeWink
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości