W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia 2 pierwsze starcie

Omnia 2 - Pierwsze starcie...
Po tygodniu używania Omnii 2 i8000 naszło mnie na podzielenie się moimi osobistymi spostrzeżeniami jeśli chodzi o porównanie z starszą siostra Omnią 1 i900 Smile Oczywiście są to moja odczucia więc możecie się z nimi nie zgadzać Wink

Zacznijmy od tego co mnie denerwuje (co narazie wyłapałem) a więc minusy i8000:

- Brak dpada - Ciężko się przestawić, jednak duży ekran to rekompensuje...
- Brak jakiejkolwiek diody sygnalizującej chociażby ładowanie !! Tego nie mogę przeboleć :/
- Brak możliwości zmiany funkcji klawisza blokowania ekranu...
- Czyszczenie pamięci 8GB podczas wgrywania pełnego ROMu [SIC!] !!! Głupota totalna... Zmusza to do używania karty pamięci lub robienia backupa za każdym razem gdy chce się zaktualizować ROM. Nie dotyczny naszczęście wgrywania custom ROMów czyli samego PDA, - Patrz TU
- Nawalone w ROMie niepotrzebnych śmieci... może dla niektórych to plus... dla mnie minus... dziwnie zarezerwowany RAM do którego nie mamy dostępu...

Narazie tyle zrzędzenia Smile jak coś mi się przypomni dopisze Smile

Teraz kolej na to co mnie pozytywnie zaskoczyło czyli plusy:

+ Wyświetlacz.... AMOLED ma naprawdę ładne, żywe kolory... plusik za to !
+ Moduł Wi-Fi - Jest po prostu świetny w porównaniu z i900 - łapie moje wifi z dużo większej odległości poza blokiem ! (dalej nawet niż E51 która kiedyś miałem)... Duży plus !
+ Bateria... wygląda na to że trzyma lepiej niż na i900 a i tak tam już było dobrze...
+ 2 głośniki... wkońcu jest osobny głośnik do rozmów i do dźwięków...
+ Normalne gniazdo USB !! Osobne wejście na słuchawki JACK !! Super... wkońcu.... Smile

Narazie tyle zachwycania się Smile podobnie jak z minusami... przypomnę sobie to coś dopisze Smile

Podsumowując.... nie jest to idealny sprzęt... ale jeśli ktoś nie będzie miał porównania z np i900 to może nawet mu nie przeszkadzać to co mnie...
Samsung idzie w dobrą stronę i widać że zapoznaje się z WM Smile

Tyle Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Omnia 2 - Pierwsze starcie... - przez Ryrzy - 03-25-2010, 11:45 AM
RE: Omnia 2 - Pierwsze starcie... - przez JaCoL - 03-25-2010, 12:01 PM
RE: Omnia 2 - Pierwsze starcie... - przez Toldo - 03-25-2010, 02:42 PM
RE: Omnia 2 - Pierwsze starcie... - przez Ryrzy - 03-25-2010, 05:11 PM
RE: Omnia 2 - Pierwsze starcie... - przez Snikers - 03-25-2010, 05:39 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości