W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
odbieranie rozmów poza zestawem bt

Odbieranie rozmów poza zestawem BT
Witam,

Szukam rozwiązania kilku problemów z zestawem BT.

1.) Jak ustawić aby podczas podłączonego zestawu słuchawkowego BT można było odebrać rozmowę poprzez telefon. W WM 6.1 odbiór rozmowy przy naduszeniu klawisza słuchawki w telefonie przekierowywało rozmowę przez telefon a odbiór rozmowy z poziomu zestawu przekierowywało rozmowę na zestaw w 6.5.3 już tego niema Sad

2.) Jak sprawić aby telefon po rozłączeniu się z zestawem słuchawkowym (stracił zasięg odszedłem za daleko) sam ponowił próbę nawiązania połączenia.

3.) Nieco bardziej zaawansowane. Za pomocą jakiego programu ustawić tak opcje aby po nawiązaniu połączenia z zestawem BT został uruchomiony odtwarzacz muzyki (dowolny) ale tak aby sam automatycznie zaczął grać (dokończyć utwór który wcześniej był wstrzymany) a w momencie utraty zasięgu z zestawem odtwarzanie zostało wstrzymane z zapamiętaniem gdzie skończył i możliwością wznowienia gdy znów znajdzie się w zasięgu.
Teraz ustawione mam tak że gdy uruchomię BT i nawiąże połączenie z zestawem słuchawkowym uruchamiany jest odtwarzacz multimedialny lecz za każdym razem trzeba nadusić play, zarządza tym G-profile i radzi sobie całkiem dobrze a do uruchomionego programu jest jeszcze taka opcja " Argument linii poleceń" może tutaj można coś wpisać aby uruchomić jakiegoś playera mp3 z funkcją autmatycznego play
[Obrazek: Screen001.jpg]
Odpowiedz
AD.1 tez mi tego brakuje :/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości