W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
obsługa plików flac i zmiana romu w evo 3d

Obsługa plików FLAC i zmiana ROMu w Evo 3D
Witam,

Czy jest jakaś możliwość aby odtwarzać pliki FLAC z poziomu odtwarzacza stockowego HTC (rom stock 2.3.4)?
Odpowiedz
z tego co znalazłem na chwile obecną to ICS 4.0 obsługuje te pliki domyślnie więc tu by nie było problemu... co do 2.3.x to z tego co widzę cyanogenmod 7 to obsługuje... podejrzewam ze zainstalowanie jakiegoś innego lepszego odtwarzacza też by pomogło... (może nawet wtedy by zaczęło to działać na stockowym playerze Smile )
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(05-25-2012, 03:04 PM)Ryrzy napisał(a): z tego co znalazłem na chwile obecną to ICS 4.0 obsługuje te pliki domyślnie więc tu by nie było problemu... co do 2.3.x to z tego co widzę cyanogenmod 7 to obsługuje... podejrzewam ze zainstalowanie jakiegoś innego lepszego odtwarzacza też by pomogło... (może nawet wtedy by zaczęło to działać na stockowym playerze Smile )

W takim razie czekam na aktualizację do ICS-a.

Wiem, że to nie ten wątek, ale czy jest możliwość powrotu do stockowego romu (gwarancja) po wgraniu custom romu, żeby w ewentualnie w serwisie nikt nie mógł się doczepić?
Odpowiedz
jest już sporo custom ROMów ICS na bazie wycieków z HTC i działają bardzo dobrze (sam takowy robię i jutro go opublikuje) więc możesz spokojnie zaktualizować sobie Evo Smile Co do stocka ROMu, spokojnie mozesz wgrać RUU_Shooter_U_HTC_Europe_1.20.401.8_Radio_10.59.9020.00_10.15.9020.06_M_release_​219793_signed.exe z tego tematu: http://www.modaco.pl/Thread-ROM-HTC-Evo-...ipped-ROMs i bedzie dobrze Smile

btw. uaktualnij profil Wink

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Miałem wcześniej O2 i romowałem go kilkanaście razy.

Czy jest to o wiele trudniejsze w przypadku EVO?

Profil zaktualizowany.
Odpowiedz
w zasadzie troche bardziej skomplikowane jest przygotowanie do tego telefonu niz samo jego flashowanie... poczytaj temat o S-OFF i jesli angielski Ci nie obcy mozesz przejzec xda, nie wszystko jeszcze tutaj przepisałem Smile

Odpowiedz
Z angielskim nie mam problemu, także pozostaje wygospodarować trochę czasu i się doszkollć. Dzięki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości