W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nowy zegar m2dc

Nowy zegar M2DC
Witam ściągnąłem nowy zegar analogowy posiadam Rom 28205 M2DC chciałem go zmienić lecz nie bardzo wiem jak to zrobić z tego co wyczytałem to trzeba skopiować plik który nazywa się BigClock_TWolf.m2dct ale nie mam pojęcia gdzie i jak to zrobić
w opisie podane jest tak \Storage Card\Program Files\M2DC\Themes ale u mnie niema tego w Program Files
Odpowiedz Firefox Windows 7
Jeżeli M2DC jest w gotowana w rom to pewnie należy szukać w Windowsie. Ale nie jestem tego pewien.
Ja bym luźno wrzucił do Windowsa potem SR i zobaczył bym czy coś się zmieni. Zawsze można po nie udanej próbie wcześniej wrzucony plik usunąć.Ja mam doinstalowaną manile M2D 2.0 i taki katalog jest.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
i tu jest problem bo szukałem i nie mogę znaleźć
pliki m2dct to pliki tematów dla m2d, używa się ich w programie M2DC, poprostu wybierasz zakładkę tematy i wybierasz ten temat.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
pomyliłem się nie to naciągnąłem ale w folderze są 2 pliki Black.tsk Black_TWolf.m2dct a tu link z ką mam ten zegar

Kod:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2728427&postcount=1917

próbowałem zainstalować ale jest błąd
M2DCt Found a m2dct file inthis theme file You may need to extract the m2dct file from this archive if you have problems applying this theme

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości