W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nowy smartfon do 1700zł

Nowy smartfon do 1700zł.
Witam,

Chciałbym zapytać Was, jakie smartfony polecacie tak do 1700zł?
Telefon musi być nowy.

Piszę w imieniu kolegi, gdyż ten ma zamiar zmienić telefon, a nie wie do końca na jakiSmile

Interesuje go coś z Androidem, choć może i coś dobrego z innym systemem za taką kasę się znajdzie...
Na oku ma m.in. HTC Incredible S i Desire HD.

Co polecacie do takiej kwoty?

Z gry dzięki za propozycje Smile
Firefox Windows 7
Samsung galaxy s2 na allegro dostaniesz za 1700

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
[Obrazek: 7-1431-ubda7996.gif]
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II
Firefox
Tylko SGS II, za 1600 niecałe są już nówki.
Google Chrome Windows 7
A jak na tle SGS2 wypadają m.in. Incredible S, Desire HD i ew. Sensation?

Ewentualnie coś nie na Andku by się znalazło? Smile
Firefox Windows 7
Obejrzyj to i nie będziesz miał wątpliwości.

Opera Windows 7
Ja bym polecił HTC sensation . Wykonanie i nakładka systemowa sense 3.0 jest dużym plusem tego telefonu. Kupując SGS2 tez się nie zawiedziesz .Jednak htc mnie bardziej przekonuje ze względu na mniejszy spadek ceny niż u samsunga .
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Firefox Windows 7
Nie kumam co ma spadek ceny do wydajności urządzenia? sgs2 jest w tym momencie najbardziej wydajnym urządzeniem i jak na razie ma najlepsze parametry.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
[Obrazek: 7-1431-ubda7996.gif]
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II
Firefox
Witam. Jedni obstawiają za wyborem SGS II, natomiast drudzy za Sensation. Ja obstawiam za HTC Sensation - posiadam go już troche czasu i jestem w pełni, jak najbardziej zadowolony. Zapraszam tutaj
Kod:
http://www.modaco.pl/Thread-HTC-Sensation-Odczucia-i-wrazenia-z-uzytkowania
- ukazałem pewne wrażenia z użytkowania tegoż smartphone'a. SGS II ma przewagę nad HTC Sensation jeśli chodzi o ekran, pod względem nasycenia barw(które jest bardzo duże), ale i kątów widzenia. Osobiście mimo trochę gorszych kolorów(w codziennym użytkowaniu tego nie widać, gdy nie mamy tych dwóch telefonów położonych obok siebie), natomiast to co cieszy w HTC, to większa rozdzielczość erakmu (960x540) w wyniku czego przeglądanie internetu, czy czytanie drobnego tekstu to bajka. Wykonanie - miałem w ręku obydwa telefony (SGS II nie raz, znajomy ma) i bezapelacyjnie wygrywa HTC Sensation - trzymając go w ręku wiesz,że trzymasz telefon z najwyższej półki , w przeciwieństwie to plastikowego SGS'A II, który jest cały z plastiku, aczkolwiek plastik jest dobrze spasowany. Co do cen - zgadzam się z Lutkiem w zupełności, choć to oczywiście zależy od człowieka. Jedni nie patrzą na to ile tracą na telefonie, drudzy natomiast radują się faktem, że po prostu (takie są realia) HTC mocniej trzyma ceny, i mowa tutaj nie tylko o ww. modelu. Samsungi lecą straszliwie z cen (miałem wcześniej Galaxy S, więc wiem coś o tym), no ale taka jest rzeczywistość...wszystko tanieje, lecz z różną szybkością. Osobiście bardzo polecam Sensation - świetna obudowa pod względem jakości i wyglądu, ekran o wielkiej rozdzielczości, nakładka Sense 3.0 (albo 3.5, zalezy jaką wgrasz) mające bardzo ładny interfejs(choć oczywiście niektórzy wolą TW z Samsunga), zadowalające wideo w Full HD i kamera 8MPX ( obecnie powstają custom romy ze zmodyfikowaną aplikacją robienia zdjęc i filmów, dzięki czemu są one w jeszcze lepszej jakośći). Pozdrawiam i podkreślam, że jest to moja opinia, subiektywna opinia. Proszę o nie wymądrzanie się, że chwalę swoje, a inne ganie, bo tak oczywiście nie jest.

P.S A co do wydajności - myślę, że najważniejsze jest to, aby telefon chodził w pełni sprawnie, szybko, płynnie i bez zacięć. Oczywiście powinien także radzić sobie nienagannie z grami(przynajmniej dla mnie, bo tego wymagam) - mój telefon wszystkie te cechy spełnia w 100%, więc pisanie, że jakiś inny telefon jest bardziej wydajny, albo że ma np. "więcej punktów w benchmark'u jest bezsensowne, jak i totalnie bezceloweSmile

Myślę, że osoba zainteresowana kupnem telefonu w takiej cenie zrobiłaby najlepiej, gdyby udała się do jakiegoś większego sklepu, wzięła obydwa telefony do ręki i sama zdecydowała - który bardziej odpowiadaSmile

Pozdrawiam
Samsung Galaxy Note II White
Opera Windows 7
Ogólnie ja jestem za HTC,powód?

Aluminiowe wykonanie,gdy sensation nam spadnie to nie wiele się stanie,może się porysuje,w SGS2 popęka obudowa Wink

Po co mu telefon który jeszcze przez długie lata nie będzie wykorzystany w 100%?

Sensation to ładny telefon,z dobrym ekranem,mocnym prockiem i Sense UI,telefon jest świetny,jak nie Sensation to Evo 3D,Deska HD,HTC robią perfekcyjne telefony,patrz na ich wsparcie,Stare HD2 to tej pory tryska nowymi bajerkami w romach,podobnie jest w nowych urządzeniach,przez lata będą wspierane =)

Pomyśl nad Sensation lub Xperii Play,telefon jest dobry,ma ciekawy ekran,duże możliwości,Sony Ericsson zrobił tu myk z Iphone czy N8,Telefon nie musi być super mocny aby odpalał wszystkie gry ładnie i chodził cudownie,po co kombajn gdy tego nie wykorzystamy a zapłacimy za powietrze Smile

[Obrazek: banner2.gif]

Omnia i900->hTC Dream (T-Mobile G1)->hTC ChaCha->hTC Leo
[/align]
Google Chrome Linux Ubuntu
Co do Xperi play sie nie zgadzam, gdyż gry które wychodzą na ten telefon jako dedykowane nie wspierają w pełni jego rozwiązań technologicznych czytaj "analogów" oraz górnych guzików jak i kilka innych rzeczy.
Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości