W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nokia lumia 520 czy lg swift l5 ii?

Nokia Lumia 520 czy LG Swift L5 II?
Prosze o pomoc w wyborze tel Wink nie moge zdecydowac glownie ktory sys bylby lepszy.
[Obrazek: 2qx3rfa.jpg]
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
To jest tak rozne ze nie da sie porownac... jesli chcesz dzwonic smsowac i wejsc na fb i nic pozatym to windowsphone powinien Ci starczyc. Jesli cos wiecej to raczej android

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Tapatalk
czytalam ze ludzie maja problemy (win p.) z rpzerzuceniem muzy na kompa czy odwrotnie. najbardziej mi zalezy na wydajnej i szybkiej pracy telefonu i wytrzymalej baterii.

a co do tego po co mi tel.. to hm.. przegladanie neta, sms, fb, gg, moze jakies gry ale nie jakies wymagajace.

jak mialam swoj ostatni tel na andku to caly czas jakies bledy wyskakiwaly, cielo sie to wszystko.. jesli na win p nie ma takich rpoblemow lub sa mniej zauwazalne to sprawa jasna.
(03-18-2014, 07:04 AM)Ryrzy napisał(a): jesli chcesz dzwonic smsowac i wejsc na fb i nic pozatym to windowsphone powinien Ci starczyc.

Stereotypy... Smile

(03-18-2014, 08:32 AM)Toxic Zombie napisał(a): czytalam ze ludzie maja problemy (win p.) z rpzerzuceniem muzy na kompa czy odwrotnie.

Bezedura. Procedura jest prawie taka sama jak w Andku i jednakowo skuteczna.

(03-18-2014, 08:32 AM)Toxic Zombie napisał(a): najbardziej mi zalezy na wydajnej i szybkiej pracy telefonu i wytrzymalej baterii.
a co do tego po co mi tel.. to hm.. przegladanie neta, sms, fb, gg, moze jakies gry ale nie jakies wymagajace.

Czyli Lumia z WP będzie dużo lepszym rozwiązaniem niż fon z Andkiem. W tej samej cenie dostaniesz może nieco gorszą specyfikację sprzętową, ale wydajność będzie nieporównywalnie więkza przy WP.

(03-18-2014, 08:32 AM)Toxic Zombie napisał(a): jak mialam swoj ostatni tel na andku to caly czas jakies bledy wyskakiwaly, cielo sie to wszystko.. jesli na win p nie ma takich rpoblemow lub sa mniej zauwazalne to sprawa jasna.

Na WP nie ma takich problemów.

Zauważ równocześnie, że "na dniach" wyjdzie aktualizacja do WP 8.1...
<p><br></p>
Odpowiedz Firefox Windows 8.1
@Wall-E
a można już użyć BT w WP do czegoś innego niż wysłanie wizytówki lub/i zestawu HF ? Big Grin

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Jak juz sie zdecydowalam na tego pozal sie boze LG to znowu metlik w glowie. ogolnie bylam w salonach i mialam okazje pobawic sie jednym i drugim tel. mam wrazenie ze te tel LG szybko sie psuja i lepiej zainwestowac w nokie.. ale w sumie z drugiej strony wolalabym skusic sie na tego LG, w koncu andka znam i wydaje sie byc prostszy w przeciwienstwie do wp. zdania na ten temat sa podzielone wiec decyzja ciezka. jeszcze myslalam o samsungu galaxy trend, moze ten bedzie lepszy. zalezy mi na tym zeby mi sie nie rozpadl zaraz :/
Przy Twoich zdolnosciach polecam samsunga S7710

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
(03-20-2014, 02:55 PM)Ryrzy napisał(a): a można już użyć BT w WP do czegoś innego niż wysłanie wizytówki lub/i zestawu HF ?

A np. do czego innego jeszcze chciałbyś użyć BT? Transfer plików? Nie ma problemu.
Fakt, BT w WP ma pewne drobne ograniczenia, jednak chodzi tutaj o sposoby użycia pewnych jego funkcji a nie, że się nie da. Wszystko się da, z tym, że niektóre rzeczy robi się odrobinę inaczej. Smile
<p><br></p>
Odpowiedz Firefox Windows 8.1
(03-20-2014, 03:09 PM)Ryrzy napisał(a): Przy Twoich zdolnosciach polecam samsunga S7710

o to chodzi ze mialam se xperie active i po 2 tyg go zepsulam.. testow mi sie zachcialo... :/ mniejsza z tym. wiec lepiej LG czy ten Samsung Trend?
Zdecydowanie polecam nikia lumia 520. Sam posiadam ten model i jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedz Firefox Windows 9x/NT/2000

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości