[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nie można wykryć gps ani pobrac danych xtra

Nie można wykryć gps ani pobrac danych xtra
Witam
Nagle po włączeniu automapy w omni i900 dostaje taki komunikat. Zmieniałem juz kilka romów, miałem modowany 6.1 i automape 6.8.1 i tam sie to zaczęło, wgrałem rom na WM 6.5 i nową mape 6.9-to samo. Zmieniłem radio na jcic2, miałem puja1-to samo. Wgrałem oficjalny samsunga saic3 wraz z radiem i AM 6.9-to samo. Zmieniłem port w automapie na com9 to zaczyna szukać ale po 30 min nawet nic nie wyszukuje na com7, com4 wyświetla że nie mozna uzyskac dostepu do portu., a danych xtra nie moge pobrac tzn połączony jestem z wifi i wyswietla mi po pare min jak dam pobierz dane xtra że jest problem z siecią a internet działa w omni-otwiera strony itp. Taka jak by odbiornik w telefonie się zepsuł, a telefon nie był narażony na zalanie, niską temp, upadek itp.
Najgorzej jak by był to problem sprzetowy to naprawa była by nie opłacalna a tylko dla automapy tego telefonu nie sprzedałem.
Proszę o pomoc, z góry dzieki
Odpowiedz
Też walczyłem ze swoim, trzeba ustawić kilka parametrów dokładnie jak wymgag Automapa i poszło.Gdzieś znalazłem na i nnym forum.Poszukam i sie odezwe. port chyba musi być com 6.
Odpowiedz
Nie no, omnia i WM to po prostu... Przez pierdołę może nie działać gps. CO ma jedno do drugie się pytam skoro nie ma karty sim? Włączyłem funkcje telefonu mimo że nie mam karty sim i xtra znalazło teraz bez problemu. Może pójdzie teraz automapa ale sprawdze i tu napisze co i jak za chwilę. Zgadza sie, wystarczy mieć włączona funkcje telefonu mimo nawet braku sim i na domyslnych portach wyszukuje. To jest chore ale... działa przynajmniej
Odpowiedz
Bez włączonego modułu GSM nie działa moduł GPS.
Wałkowane na forum (i na innych) wielokrotnie.

A efagera jakby mógł nie opowiadać farmazonów to byłoby miło Wink
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
Nie dowierzałem że takie coś może wpłynąc na odbiornik gps, tzn ta jedna opcja więc zdumiałem ze to zadziałało Smile. Dopóki nie będzie automapy na androida to omnia jeszcze trochę podziała jako nawigacja.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości