W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nie można wykonać połączenia wideo

Nie można wykonać połączenia wideo
Mam mały problem z połączeniami wideo. Mianowicie, gdy próbuję wykonać połączenie wideo, to zamiast opcji dotyczących rozmowy(Zakończenie rozmowy, czas rozmowy itd.) mam tylko biały ekran z belką start na dole. Dotyczy to zarówno połączeń wychodzących, jak i przychodzących, z tym, że na drugim telefonie rozmowa jest traktowana jako zwykłe przychodzące, z kolei gdy z Omnii II znajomego wykonane jest połączenie na moją Omnię, znajomy nie ma możliwości wyboru opcji "Pokaż mnie". Jestem pewien, że problem leży po mojej stronie, gdyż znajomy wykonując połączenie wideo był widziany przez drugą osobę. Mam obecnie WM 6.5 build 28008 z włączonym dialerem samsunga. Jeżeli problemu nie da się rozwiązać na tym romie, to prosiłbym o podanie nazwy innego romu. Jeżeli na custom romach połączenia wideo nie działaja, pozostaje mi wrócić do poczciwego J3.
Odpowiedz
Powiem tak... testowałem teraz na 28230 i działa w obie strony... dowód:

[Obrazek: screenshot1ch.png]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Hm, dziwna sprawa. Na razie jestem poza zasięgiem 3G, więc nie mam jak zrobić screena mojego połączenia. Pozostałbym przy buildzie 21889, ale nie działał mi tam aparat, tzn. przy próbie przełączenia się w tryb kamery urządzenia łapało zwisa i nic nie dało się zrobić. Żadne SR i HR nie działały i wylądowałem na buildzie 28008. Jak tylko urządzenie się podładuje, to spróbuję wgrać 28205. Miejmy nadzieję, że problem uda się rozwiązać.
Odpowiedz
Również miałem problem z wideo rozmową i jest ku temu zazwyczaj kilka powodów:
musi być dialer samsunga lub inny obsługujący, zasięg 3G przy czym nie zawsze na 3G można przeprowadzić wideorozmowe (u mnie w plusie mimo zasięgu takiej usługi na łączach nie ma;/ ), w ustawieniach powinno być włączone HSDPA oraz zakres który je obsługuje (1900/2100), dodatkowym problemem może być zainstalowane oprogramowanie jak np. kodek do odtwarzania formatu real playera (Q8) który w moim przypadku również wyłączał możliwość wiedorozmowy.
Oprócz tego polecam zmienić Radio ROM na jakieś nowsze lub oryginalne bo słyszałem że na niektórych też nie działa 3G/wideo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości