W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nie dziala karta pamieci

Nie dziala karta pamieci
Siema. Mam problem w ROMie YoungDroid v.2.0 I nie działa mi karta pamieci tzn. nie da sie jej nawet sformatowac, nei da sie zainstalowac itd.. A karta sprawna bo na innym ROMie dziala. TAk samo miałem na Mike's Froyo i dziwnym trafem te 2 ROMy potrzebuja aby wgrac na karte pamieci folder CMTheme. Co sie dzieje i jak to naprawic? Z Góry dzieki za pomoc. [/align]
Firefox Windows 7
CM7 miał kiedyś taki problem, tylko ze tam wystarczyło formata zrobić z poziomu telefonu na tym właśnie ROMie. jak tu nie idzie, spróbuj formata pełnego zrobić na PC ew. na innym ROMie na kórym karta działa
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows 7
No niestety.. Wgl komp tez nie czyta karty pamieci;( Juz probuje na innym, zaraz napisze co i jak.
Ryrzy. Mam ta karte w formacie FAT, mam ja sformatowac w systemie np FAT32 lub jakims innym?
Firefox Windows 7
fat32

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows 7
Ok. Byc moze dlatego nie dzialala.. Juz formatuje zaraz zdam relacjeWink
A tak poza tym dzieki za expresowa odpowiedzWink
No...;!! Nie działa dalej;/Sad Masz jeszcze jakies propozycje?
Firefox Windows 7
no to juz musisz sie zglosic do autorów ROMów, skoro na innych działa

Firefox Windows 7
Aha. Ale nie sadzisz ze to moze byc zwiazane z tym ze kazdy z tyych 2 romów musi miec dogrywane na karte pamieci folder CMTheme z plikiem .xml od motywu. Moze to cos zwiazane z tym ?
Firefox Windows 7
nie spotkalem sie z tym plikiem... uzywam CM7 a tam nic takiego nie potrzeba więc ciezko mi powiedziec cokolwiek na ten temat

Firefox Windows 7
no tak w CM7 nie ma. Ale w YoungDroid albo Mike's FroYo jest takie cos. I akurat mikes i young musze miec dograne to (to jest taki plik do motywu) nie sadze zeby to powodowalo nie dzialanie karty ale to dziwne ze akurat nie dziala.. Albo moze dlatego nei dziala ze sa postawione na tych samych CM-ach 6. Nie wiem juz bede probowal, a jak bys wpadl na jakis super pomysl to napisz tu. Dzieki.Wink
Ok. Zrobiłem. I albo pomógł program SD Formatter albo nie wgrywanie tego CMTheme na karte pam. Nie chce probowac i wgrywac to CMTheme na karte bo nie chce od nwoa se zwalic cos..;/ Dzieki Ryrzy za odpowwiedzi.
Temat do zamkniecia, pozdro.
Firefox Windows 7
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.

Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości