W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nie działa digitizer w gt540

Nie działa digitizer w GT540
Witam!
No więc mam problem a mianowicie zapodałem CM CR4 i się zainstalowało wszystko pięknie i wogule ale jest jedno "ALE": wszystko jest po rosyjsku no ale to pikuś można dy zmienić w opcjach gdyby nie to że dotyk na ekranie który wogule nie działa. Ekran kompletnie nie reaguje, nie można wpisać pinu ani odblokować ekranu. RC3 ma to samo i teraz nie wiem czy to wina CM czy fona.
Dodam tylko że skusiłem się na CM ponieważ spotkała mnie taka sytuacja: wczoraj rano odłączam tel od ładowarki, sprawdzam pocztę i tel się zresetował po czym gdy się uruchomił pojawiła się animacja żeby zamknąć klapkę baterii i działał tylko przycisk power i nic nie mogłem zrobić. Instalowałem przez recovery. Czy to może być wina braku kalibracji? Jak to można naprawić albo ominąć, może jakieś pliki doinstalować przez recovery?

Proszę o w miarę szybką pomoc ewentualnie przeniesienie do innego działu jeśli ten jest nie prawidłowy.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
zrób wszystkie Wipe'y w recovery, jak nie pomoże to uszk digitizer. nigdy nie mialem problemu z dotykiem w zadnym z ROMów
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
wipy robiłem ale może spróbuje zainstalować przez fastbota. Jak to nie pomoże to już nie wiem. Zobacze jeszcze inne romy.

Dzięki za odp.

Przy instalacji (RC4) przez fastbota po restarcie widać logo swift droid i tak przez godzinę stoi i nić się nie dzieje. Zobaczę jeszcze starsze wersje.

A i jeszcze jedno: jak zaniosę tel w takim stanie na gwarancję to będą sapali?
mogą sapać... wgraj oryginalnego ROMa...

koniec OT !

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
A jeszcze jedno takie pytanko żeby nie zaśmiecać jak można wgrać org. ROM to jest chyba .kdz o ile się nie mylę, czyli trzeba włączyć opcje debugowania itd... no a ja mam padnięty digitizer i chce oddać na gwarancję więc chyba lipa. Czy jest inna metoda wgrania oryginalnego ROMu np. przez fastbot albo recovery i gdzie można to znaleźć? (Dla ery)

normalnie wgrasz bez problemu kdz, opis i linki sa na forum

Odpowiedz Firefox Windows 7
Dzięki za przeniesienie i pomoc, zaraz spróbuje.

No i udało się flash ery wgrany teraz tylko na reklamację.

P.S. Znowu przy uruchamianiu pojawia się animacja żeby zamknąć klapkę baterii ale podejrzewam że to właśnie komunikat uszkodzenia digitizera.
No i naprawione, na reklamacji napisali mi że naprawiono płytę główną.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości