W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nie działa wi fi po instalacji romu

Nie działa Wi-Fi po Instalacji Romu.
Witam, przed chwilką zaaktualizowałem sobie Moją Omniczkę do Wersji i900SAID2/21889

Wszystko pięknie działa, ekran dotykowy o niebo lepiej, równiez omnia jest szybsza ale pojawił się nastepujący problem.

Nie Łączy mi z WI-FI tzn gdy wybieram połączenie z moim routerem to Pisze POŁACZONO ale niestety nie wczytuje stron www z interetu i także nie aktualizuje mi pogody.

Czy ktoś wie w czym tkwi problem?

aha i jeszcze jedno bardzo bym poprosił o odnośniki gdzie moge ściągnąć opere, GG oraz jakiś program do odtwarzania FIlmów z Napisami. z Góry dziękuje. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Do Wifi polecam Wifimonster link tu :
http://www.wifimonster.net/

Jest bardzo efektywny do połączeń z wifi

Opera 10 beta seria 3 tu :
ftp://ftp.opera.com/pub/opera/winmobile/1000b3/

Co do pogodynki , masz ustawiony tak zwany zip code ?
Odpowiedz
Miałem podobny problem.
Zrobiłeś HR po wgraniu romu? Jeżeli nie, to zrób i będzie wszystko śmigać.
Odpowiedz
jak się robi ten HR ?
Odpowiedz
Mała uwaga: pamiętaj że Hard Reset usunie Ci wszystkie pliki z urządzenia - kontakty, wiadomości, itp.

Na włączonym urządzeniu robisz reset (rysikiem w dziurkę koło przycisku power) i od razu wciskasz naraz obie słuchawki, trzymasz je dopóki na ekranie nie pojawi się trójkąt ostrzegawczy i pytanie o format. Wtedy puszczasz słuchawki i dusisz krótko lewą (zieloną).
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
mam ten sam rom co ty i az specjalnie wlaczylem u siebie wi fi zeby to sprawdzic i uruchamialem i gg i opere mini i nie mam zadnego problemu. wszystko smiga jak nalezy.
Odpowiedz
Już wszystko działa idealnie, porpsotu tak długo się łączył, aha i jeszcze jedno Mam w Domu Internet UPC 25/MB jest jakaś możliwość przyspieszenia jego działania na omni? bo strony otwierają się jak krew z nosa.
Odpowiedz
Na pewno strony nie będą się otwierać tak szybko jak na komputerze...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Zerknij do klucza który jest poniżej i zmień z 2 na 1, zobacz czy coś polepszy

Kod:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Comm\JaguarGSP1\Parms]
"AdhocDefaultBand"=dword:1
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
sorki za moją zielonośc ale jak się wbija do rejestru?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości