W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaOcena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nexus two reaktywacja?

Nexus Two reaktywacja?
Chociaż już prawie oficjalnie pogrzebaliśmy, zasypaliśmy i zapomnieliśmy o Nexusie Two, ten jednak ożywa i z nowymi siłami staje do walki. Powołując się na specjalistyczne londyńskie pismo biznesowe "City A.M", plany dotyczące wprowadzenia na rynek Google Nexus Two są już konsultowane ze sklepem Carphone Warehouse, który ma posiadać na niego wyłączność.

Informacje prasowe mogą być uważane za wiarygodne, lecz nawet gdyby pismo było nierzetelne to w androidowym świecie chyba długo nie byłoby lepszej okazji do prezentacji tak znaczącego urządzenia. Wszyscy pamiętamy pierwszy telefon, który otrzymał aktualizację do Froyo (był nim oczywiście Nexus One), być może Nexus Two, stanie się pierwszym smartfonem wyposażonym w Gingerbread?

Miejmy nadzieję, że Google wyciągnęło wnioski ze sprzedaży swego pierwszego telefonu, która była po prostu tragiczna. Tym razem, liczmy, że współpraca z jednym z najważniejszych i najbardziej profesjonalnych sklepów w Anglii, dobra specyfikacja i agresywna kampania reklamowa będzie czynnikami dzięki, którym N2 stanie się liderem w światowych rankingach sprzedaży.

[Obrazek: google-nexus-one-smartphone-official-image.jpg]źródło: phandroid.com
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości