W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
need help

Need Help
Witam

Mam następujące zapytanie , otóż jak podłaczyc pada ps3 do tabletu ferguson poprzez usb ORT , gdyz mój tablet nie posiada bluetooth , więc pozostaje jedynie konfoguracja poprzez ORT , tablet odczytuje pada po podlaczeniu , ba nawet mozna nim sterować w menu , niestety tylko w menu , w grze Fifa 14 nie działa nie wiem jak w innych , gdyż innych nie posiadam . Jakies propozycje , sugestie ??
i tak dobrze ze dziala chociaz tyle... przez bt nie ma problemu bo przez apke sie ustawia dokladnie co z czym i jak Smile przez kabel nie spotkalem sie z apka do pada jeszcze ... ogolnie to przez bt dziala to na zasadzie emulacji dotyku, w aplikacji ustawia sie jaki przycisk w ktorym miesjcu na ekranie ma dzialac i kazda gra ma swoj profil wtedy.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Problem rozwiazany , poprzez podlubanie w androidzie please close topic Smile
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości