[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
naprawa evo 3d

Naprawa evo 3d
Witam
Potrzebuję pomocy przy instalacji oprogramowania do EVO 3D, najlepiej osoba z okolic warszawy. Chodzi o to że w pewnym momencie po prostu system(MIUI) się zawiesił a teraz nie chce się odpalić, przy instalacji RUU nawet gdy jest w bootladerze nie widzi telefonu jednak w fastboocie działa. Wcześniej występował błąd z mmcblk0p tylko nie pamiętam który nr. Telefon jest odblokowany przez juopunutbear ; hboot 1.53.7777. Oczywiście za opłatąSmile[/align]
Kontakt na PW
Odpowiedz
Rozbierz ruu, wyciagnij z niego boot.img i system.img wgraj przez fastboot . Mozesz w recovery zrobic wipe dla pewnosci... Tadam evo dziala

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m
Odpowiedz
Dzięki za szybką odpowiedz i próbowałem tak jak mówisz(podczas intalacji ruu wyciągnąłem zip i go rozpakowałem i przy próbie instalacji przez fastboot występują błędy)
[Obrazek: 291jkie.jpg]

Podczas wgrywania radia i romu przez PG86IMG wyskakuje Fail-PU.
Nie wiem czemu jednak też w trakcie szukania problemu zobaczyłem ale nie wiem czy jest to możliwe, mój telefon jest locked tak mi pokazał fastboot a jednak mam nadal JuopunutBEAR S-OFF i nie pokazuje w ogóle info o radio w bootladerze.

Ryrzy ja z Tobą idę od OMNI 1 więc może masz jakiś znajomy serwis który szybko to zrobi lub może sam podjął byś się zrobić coś z tym telefonem bo nie wiem jak wysłać do regenesis z S-off żeby on dalej był na gwarancji

XTeK edytował ten post dnia 12-02-2012 o godz. 11:39 AM ponieważ:

Wyciągnąłeś linka do podglądu obrazka a nie samego obrazka.Wink
Jest nie czytelny.

Odpowiedz
Przepraszam za nie uwagę:/ już poprawiłemSmile
Odpowiedz
A recovery masz jakies ? Obawiam sie ze cos moglo sie stac z koscia flash... Dziwne bledy ci sypie...

Odpowiedz
Nie mam recovery bo mi wszystko wywaliło...Dobrze że karta SD jest jeszcze dobra.
Czy jest szansa że Regenesis przyjmie telefon na gwarancje? Czy to już raczej wymiana płyty głównej za opłatą?
Odpowiedz
Tak czytam i w sumie nie wiele kojarzę o czym mówicie bo HTC'kami dawno temu się bawiłem i tylko na WM ale z doświadczenia wiem, że kości flash nie padają tak same z siebie i jeśli nie uwali się eepromu (nawet nie wiem czy jest dostęp w nowych telefonach) to powinno dać się to postawić programowo. Jak nie wykrywa phona to bardziej stawiałbym na filtry przy USB a nie na uwaloną kość flash.
Motorola RAZR i (XT890) - 9.8.2l-50_SMI-26 Unlocked
Motorola Defy Plus DFP-231 Root - DFP-188, DFP-231, DFP-2311 BL7 Root
Odpowiedz
komunikacja jest bo pliki przez fasboota lecą na telefon ale nie chca sie załadować do pamięci...
miałem juz przypadki ze regenressis przyjmowalo nam telefony z s-off i nawet na to nie zwracali uwagi Smile myśle że warto spróbować. pociśnij bajke standardowa "używałem normalnie do wieczora, rano już się nie włączył" Smile bo innego pomysłu nie mam Smile

btw probowałeś recovery wgrac fastbootem ? ten sam błąd ?

btw 2
mozesz jeszcze w fastboocie sprobowac :

fastboot -w
fastboot erase system
fastboot erase recovery
fastboot erase boot

i potem wgrac
fastboot flash system system.img
fastboot flash boot boot.img
fastboot flash recovery recovery.img
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
[Obrazek: 30ur66g.jpg]
nadal błąd. Dzięki za pomoc ale jednak nie ma co się bawić, wysyłam do regenesis na przypał:/ nie wygrałem w lotka to może tutaj będę miał szczęścieSmile
Odpowiedz
Powodzenia

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości