W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
na jakim sofcie działa najdłużej bateria

Na jakim sofcie działa najdłużej bateria
Witam

Dla Niektórych Osób kwestią decydującą o zmianie oprogramowania może mieć wytrzymałość baterii . Według Waszych doświadczeń , na którym sofcie wytrzymuje ona najdłuższy czas . Przy korzystaniu z Wifi dość szybko się rozładowuje , wytrzymuje z kilka godzin , czy u Was jest podobnie ? Na którym romie wytrzyma najdłużej ?
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Raczej na wszystkich trzyma podobnie, przynajmniej tak mi się zdaje Smile A co do wifi to tak jest. Po prostu Wifi żre baterię szybciutko, zresztą jak na każdym fonie Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz Firefox Windows 7
Chyba również mam podobne zdanie na ten temat . Niby co Niektórzy czasem potrafią się zachwycać , ile to czasu bateria nie trzyma na danym romie itp . Dziękuje za odpowiedź . Czyli jednak to nie jest chyba pojedynczy przypadek Smile
chwalenie się ile to bateria nie wytrzyma to wogóle jakaś mania, a przecierz to w 99% zależy od tego do czego kto telefonu używa.
N.O.V.A. near orbit vanguard alliance - "Niskoorbitowy Sojusz Obronny"
Deus Ex Human Revolution - "Deus Ex Bunt Ludzkości"
... dalej jesteś za tłumaczeniem tytułów?
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
W sumie zależy. Mam co prawda i900 ale widzę różnicę w czasie pracy Omni na różnych romach podczas korzystania z GPS (od 3-ech do 4-ech h - zależnie od romu, trasa ta sama, radio to samo).
Podczas normalnego użytkowania (kilka rozmów dziennie, parę SMSów, trochę WiFi) faktycznie większej różnicy nie widać.
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
@ochkarol: romy rzeczywiście różnią się między sobą prądożernością, ale w sumie nawigacje też na bateriach trzymają stosunkowo krótko. Ładowarka samochodowa załatwia sprawę, zwłaszcza na dłuzszych trasach. Chyba trzeba się bedzie z tym pogodzić... Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista
(12-30-2010, 06:14 PM)Pablo napisał(a): Raczej na wszystkich trzyma podobnie, przynajmniej tak mi się zdaje Smile A co do wifi to tak jest. Po prostu Wifi żre baterię szybciutko, zresztą jak na każdym fonie Smile
Akurat w O2 wifi nie żre baterii jak w innych telefonach. W testach pracy baterii przy korzystaniu z wifi O2 wypada dużo lepiej niż inne telefony.
Co do samego tematu, napiszę to co inni - zależy do czego kto używa telefonu - aczkolwiek mam wrażenie, że na 6.5 trzyma lepiej niż na 6.5.3...

Ja ostatnio doznałem szoku. Przy naprawdę niewielkim obciążeniu mojej omni ładowałem ją w nocy z niedzieli na poniedziałek i dzisiaj mam jeszcze 40% więc już dzisiaj śmiało mogę stwierdzić że 5 dni wytrzymała. W tym czasie może w sumie wykonałem ok. 5 min rozmów z 20 smsów i tylko aktualizacja pogody, aha chyba ze 4 fotki jeszcze były.
Jadę na romie 28244 od ryrzego wydajność na maxa, procesor nie kręcony, usługi 3G wyłączone, ekran na auto.
Odpowiedz Firefox Windows 7
(12-30-2010, 10:33 PM)malymon napisał(a): @ochkarol: romy rzeczywiście różnią się między sobą prądożernością, ale w sumie nawigacje też na bateriach trzymają stosunkowo krótko. Ładowarka samochodowa załatwia sprawę, zwłaszcza na dłuzszych trasach. Chyba trzeba się bedzie z tym pogodzić... Smile
Na długich trasach tak - choć nie do końca, bo zależy jak długich. W 3 godziny można blisko 200km przejechać.
Ale jeśli na jednym romie pojadę rano do pracy (30 minut z GPS) i wrócę z pracy (znowu 30-45 minut GPS) i do wieczora mam na baterii 40% a na innym Omnia pada już w połowie drogi powrotnej to już się robi różnica u komforcie użytkowania.

(12-31-2010, 12:09 AM)jacknn napisał(a): Ja ostatnio doznałem szoku. ... śmiało mogę stwierdzić że 5 dni wytrzymała. W tym czasie może w sumie wykonałem ok. 5 min rozmów z 20 smsów i tylko aktualizacja pogody, aha chyba ze 4 fotki jeszcze były.
Jak Ty prawie z Omni nie korzystasz, to nie ma co się dziwić. Wink

(12-30-2010, 11:39 PM)voyteckst napisał(a): ... aczkolwiek mam wrażenie, że na 6.5 trzyma lepiej niż na 6.5.3...
Ja nie opierając się na wrażeniach a doświadczeniach z użytkowania stwierdzam, że im nowszy build Windowsa tym gorzej dla baterii.
Nawet porównując romy tego samego autora. Np. rom Ryrzego 23563 pada ok. pół godziny wcześniej niż 28005 czy 28230 podczas pracy na GPS.
O ile bez korzystania z GPS różnicy nie widać tak bardzo, to jeśli zacząć intensywnie z niego korzystać natychmiast róznicę widać.

Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
WiFi średnio od pełnego rozładowania , do całkowitego rozładowania średnio ile Wam wytrzymuje ?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości