W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 2.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nfs undercover g sensor problem

NFS Undercover + G-Sensor (Problem)
witam mam problem z wersją NFS Undercover na G-Sensor.. mianowicie

1. podczas uruchamiania mam error
Airplay v3.7.0beta [180830]
More than one resource
pack present
OK-Continue

2.podczas gry doslownie przez 4 sekundy G-Sensor chodzi poprawnie potem jak skrecam w lewo i obruce telefon w prawo to g-sensor dalej cisnie w lewo dopiero po 2 sekundach o ile wogole zeskoczy idzie w prawo i tak cały czas

3.lekkie przycinki gry w menu. podczas gry normalnie działa, czy to normalne dla HTC HD2?
Odpowiedz
Pewnie będą jeszcze jakieś błędy w nandzie i dlatego tak jest a nie inaczej. Musiałbyś Pabla zapytać jak jemu działa.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
nie można nic z tym zrobić? problem nr.1 rozwiązałem juz nie mam takiego komunikatu, lecz do gry to sie niczym nie przyczyniło Sad
Odpowiedz
pHarel... Tylko kolega nic nie napisał że to na ROMie Andro Smile

braspl -> określ się czy to na ROMie Andro czy WM
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Windows Mobile 6.5 stockowy brandowany w Plusie.

PS. skoro napisałem temacik w dziale Windows Mobile to raczej o Windows'a chodzi, jakby był problem w Android to bym napisał to w dziale Android Wink
Odpowiedz
Nah, w sumie racja, nawet nie zauważyłem, pewnie dlatego że jak czytam cokolwiek o HD2 to wszyscy tylko android, android i android Tongue
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości