W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wysyp smartfonów z fhd

[NEWS] Wysyp smartfonów z FHD
Kolejny producent wpadł w nową mode do dużych ekranów i rozdzielczości FHD czyli 1920x1080p tym razem po Samsungu, HTC, Sharpie, przyszła kolej na Lenovo.

Tym razem przedział ekranu będzie od 4.5 do 5.5 cala, nie ma jeszcze precyzji jakich będzie ten ekran rozmiarów, ale wiadomo też że ten telefon będzie współpracował z dwoma kartami sim, więcej choć nie wiele jest w artykule Wink

Kod:
http://www.engadget.com/2012/11/17/lenovo-1080p-5-inch-phone/
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Hmmmm Samsung ? a ktory to model ma taka rozdzialke ? Bo ja nie jestem poinformowany Smile
Odpowiedz Opera Windows 7
Wszystkie te telefony to narazie plotki więc, zaliczyłem też S4 o którym jest też plotka o takim wyświetlaczu Wink
W takim tempie to na telefony szybciej będzie szerzej dostępny ekran 4k jak do komputerów stacjonarnych Tongue Tongue tylko jaki jest sens w dawaniu takich rozdzielczości do tak małych ekranów? Niedługo na tylnej klapce telefonu będzie radiator z wiatrakiem Tongue
Odpowiedz Firefox Windows 7
Dokładnie jak piszesz, tragedia bo już na zwykłym 800x400 to praktycznie jest spoko.
Procki po 4 rdzenie i niedługo po 8 będzie.Smile
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Nie chce wam mówić ale Tegra 3 ma 12 rdzeni Tongue
...chyba GPU, cpu ma 4+1 ten jeden to taki eco prądowy.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości