W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 1.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
imperius mt7003 ciekawy fon z dualsim

[NEWS] Imperius MT7003 - ciekawy fon z DualSIM
Mając jeszcze w pamięci dyskusję w wątku: http://www.modaco.pl/Thread-telefon-dual-sim , nie mogłem oprzeć się pokusie by nie szczelić sobie tego niusa Big Grin

Informacja za:

[Obrazek: mt7003-imperius-smatfon-media-tech-660.jpeg]

Na polskim rynku debiutuje świetnie wyposażony (jak się wydaje) smartfon Imperius MT7003. Owo urządzenie, to coś pomiędzy Galaxy S II, a Galaxy Note, choć oczywiście nie zostało stworzone przez Samsunga.

Imperius MT7003 to:

- Procesor: dwurdzeniowy, 2 x 1 GHz
- Całkowita wbudowana pamięć: 4 GB
- Transmisja danych: 3G, EDGE, HSDPA, HSUPA
- Nawigacja: GPS/AGPS
- WiFi: 802.11 b/g
- Bluetooth: 2.1
- Ekran: pojemnościowy, HD Super Amoled 5" (12,7 cm), 480 x 800 px, 16 mln kolorów
- Kamery: 0,3 Mpix (front) + 5 Mpix z autofokusem i diodą błyskową (tył)
- Obsługa kart pamięci: micro SD do 32 GB
- Sensory: światła, zbliżenia, położenia, cyfrowy kompas
- Bateria: litowo-jonowa 3200 mAh
- Waga: 191 g (z baterią)
- Wymiary: 147,2 x 79,5 x 9,7 mm
- System operacyjny: Android 4.x Ice Cream Sandwich

Dodatkowe funkcje:
- System dwóch kart SIM: WCDMA 2100/850 i GSM 850/900/1800/1900
- Przenośny punkt dostępowy dla WiFi i Bluetooth
- Funkcja oszczędzania baterii - schedule power ON/OFF
- Wielojęzyczny interfejs użytkownika

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 900 złotych.

Szczegóły:
Kod:
http://media-droid.com/tablety-internetowe/imperius.html

Odpowiedz Opera Windows 7
Dla potencjalnych prześmiewców i malkontentów ( Tongue ) dodam informację, że marka "Media Droid" jest utworzona przez - znaną skądinąd - firmę Media-Tech - polskiego importera i producenta popularnej elektroniki.

I dodaj importera z Chin gdzie ów cud natury wynaleźli i sprowadzili kilka kontenerów pod swoją nazwą.Smile
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Jakieś chorobliwe odruchy na widok wszystkiego co nie ma znaczka znanej firmy... Tongue

Jednak wbrew Twojemu osobistemu stosunkowi do niego, urządzenie cieszy się dość dużym zainteresowaniem - tak przynajmniej wynika z opinii pod każdym newsem o tym fonie. Widać sporo ludzi przedkłada potencjalne możliwości urządzenia nad "firmową nalepkę". Smile

Potencjalne tak ale nie koniecznie dopracowane i konkretnie sprecyzowane zastosowanie.
Soft w takich wynalazkach jest średn, patrząc na spolszczoną wersją chińskiego tłumaczenia systemu.
Raczej sterowniki oraz pozostałe komponenty nie są też dobrej jakości bo import by się nie opłacił.
tablety z marketu też mają ics i co?
Jest to mało stabilny i niedopracowany wynalazek.
Wile tego typu cudów ma wiele i nic.
Żadne odruchy ale normalne sensowne myślenie o wydaniu kasy na coś niby dobrego.
Nie mówię "nie" może i ten akurat eksperyment jest oki ale ja bym się wahał.
.

Absolutne No offence z mojej strony...

Jednak przy tej okazji nurtuje mnie inna sprawa - a taka przekora będę... Tongue.

Mianowicie... Zauważ jeden fakt. W czym gorszy jest Imperius od takiego np. GoClevera czy Manty? Pytanie takie trochę na myślenie i kojarzenie. Podpowiem... Go i Manta to raczej ten sam sort urządzeń... a jednak chyba Imperius jest jednak jakiś "inny - gorszy" jak widać (bo jeszcze nikt go tutaj nie używa?) Tongue
Myślę, że żadnego z nich nie używałeś osobiście (i raczej używać nie zechcesz) a chcąc je "porównać" oprzesz się na opiniach użytkowników - szczególnie tych od Go i Manty, które mają nawet swoje działy na Forum (na równi z Asusem czy Acerem). Tongue
Oczywiście mam tu na myśli warstwę sprzętową - system to inna bajka i zależy od tego jak się producent (no niech Ci będzie: importer) przyłożył do sprawy.

Powyższe potraktuj bardziej jako humor niż coś skierowanego przeciwko Tobie. Smile

Hmm a czy ty masz telefon z androidem?
Popraw profil.
Posiadasz owy sprzęt?
Wiesz coś o działaniu androida i wynalazków z nim bliżej niż tylko z opowieści?
Spekulować zawsze można a na Chińskich stronach i juz na allegro są różne podróby i wynalazki które nie mają poparcie developerów i właśnie u nas również, to właśnie jest wadą takich cudów a sam android to ciekawe dzieło ale warto mieć to poparcie które mają "firmowe telefony".
Zachęcam do kupienia tego dzieła z mediadroid a dziwne że nie mediatechu i nie wiem czemu w sumie właśnie pod taką nazwą?Wink
.

(07-28-2012, 04:40 PM)Ronon napisał(a): Mianowicie... Zauważ jeden fakt. W czym gorszy jest Imperius od takiego np. GoClevera czy Manty? Pytanie takie trochę na myślenie i kojarzenie. Podpowiem... Go i Manta to raczej ten sam sort urządzeń... a jednak chyba Imperius jest jednak jakiś "inny - gorszy" jak widać (bo jeszcze nikt go tutaj nie używa?) Tongue
Myślę, że żadnego z nich nie używałeś osobiście (i raczej używać nie zechcesz) a chcąc je "porównać" oprzesz się na opiniach użytkowników - szczególnie tych od Go i Manty, które mają nawet swoje działy na Forum (na równi z Asusem czy Acerem). Tongue
Oczywiście mam tu na myśli warstwę sprzętową - system to inna bajka i zależy od tego jak się producent (no niech Ci będzie: importer) przyłożył do sprawy.

I Manta i GoClever to chińskie produkty sprzedawane z logo importera. Podobnie, jak i MediaTech. Możesz polemizować, ale daję gwarancję, że wiem co mówię Smile

PS: Sama zakładałam dział MID07, bo go mam i używam. Oprogramowanie serii A8T, czyli oryginalne chińskie, jest delikatnie mówiąc do bani, dlatego ten dział Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Ronon mam dla ciebie kolejny ciekawy telefon i też nie ma u nas działu o nim.
Moim skromnym zdaniem ideał dla ciebie.Wink

Kod:
http://allegro.pl/nowosc-s3-i9300-gps-3g-android-4-7-dual-sim-i2518398981.html

To właśnie coś ala ten twój dualsim tylko z jednym simem ala Galaxy S3.Wink
Nie pisz proszę głupot na drugi raz.Smile
.

Ehhhh... ludzie, ludzie...
Chyba jednak za trudnym językiem piszę Tongue

Każdy ma swoje poglądy i to jest OK. Tego nie wolno się czepiać. Dziwi mnie jednak fakt, że jedna chińszczyzna jest "cacy" a inna (i tak pewnie z tej samej fabryki Tongue) jest "be". I raczej nie ma tu znaczenia z jaką nazwą nalepkę posiada i kto ją importuje.
Ale cóż, jak ktoś jest z gruntu na "nie" to na jakiś elementarny obiektywizm raczej trudno u niego liczyć. Smile

(07-29-2012, 10:07 AM)malymon napisał(a): I Manta i GoClever to chińskie produkty sprzedawane z logo importera. Podobnie, jak i MediaTech. Możesz polemizować, ale daję gwarancję, że wiem co mówię

Nie mam zamiaru polemizować bo to właśnie (taki sens) napisałem poprzednio. Smile
Mówiąc najprościej jak można: wszystkie te urządzenia to dokładnie taki sam chiński "szajs" - identyczny, ani lepszy, ani gorszy, ani inny. Smile
Jedyna różnica pomiędzy nimi jest taka, że jeden jest tolerowany a drugi - używając delikatnego słowa - ironizowany. Smile

Ale w sumie co mi do tego. Chciałem "pogadać" sobie o tym fonie bo faktycznie wydaje się to urządzenie ciekawe, ale czuję, że niczego innego jak ironii i prześmiewstwa w tym temacie to raczej nie mogę się spodziewać. Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości