W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
goclever tab r83 quot budżetówka z jelly bean

[NEWS] GoClever Tab R83 - "budżetówka" z Jelly Bean...
Info za:

[Obrazek: 2md29l2.jpg]

Jeżeli 7" to za mało a 10" już nie mieści się w torebce lub kieszeni, może 8" będzie w sam raz? Firma GoClever przestawiła nowy tablet Tab R83 (Tab Mini) z takim właśnie ekranem w zachęcającej cenie.

[Obrazek: GOCLEVER_TAB_MINI_R83_1.jpg] [Obrazek: 252.jpg]

Procesor: 2-rdzeniowy RockChip RK3066, 1,6 GHz (oparty na Cortex A9).
Grafika: 4-rdzeniowe Mali-400MP4,
Ekran: IPS 8" (1024 x 768 px) w formacie 4:3, podświetlanie LED, kąt widzenia 178°
Pamięć RAM: 1GB,
Pamięć wbudowana: 8GB,
Wireless: Wi-Fi (n),
Złącza: microUSB, miniHDMI, microSD (do 32GB)
Kamera: tylna 2 MPix, przednia 0,3 MPix.
System operacyjny: Google Android 4.1.1 Jelly Bean.

Pełna specyfikacja: http://goclever.pl/pl/pl/goclever_tab_r83#specification

W komplecie otrzymujemy ładowarkę, kabel USB i kabel USB host. Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją producenta. Dodatkowo pierwszy rok działa w systemie door-to-door. Cena sugerowana to 499 PLN.
<p><br></p>
Odpowiedz
Dość ciekawa oferta dla graczy tabletowych.
Jest nie za wielki a ma grafikę z dobrą rozdziałką.Wink
.

Odpowiedz
(11-08-2012, 06:38 PM)XTeK napisał(a): Jest nie za wielki a ma grafikę z dobrą rozdziałką

Celna uwaga biorąc pod uwagę czip graficzny... Jeśli tylko procek da radę to widzę w tym spory potencjał dla "graczy-ewryłer". Big Grin
<p><br></p>
Odpowiedz
Matryca też ips jest dość cierkawa a to też plus.Wink
Cena niewygórowana.
.

Odpowiedz
Oby tylko współczynnik ekranu (4:3) nie stał się przeszkodą... W sumie to nie jest on jakiś popularny w takich urządzeniach.
<p><br></p>
Odpowiedz
To fakt.
Kilka innych "chinoli" jednak juz ma podobne rozdzielczości.
Trzeba by to naocznie zobaczyć.Wink
.

Odpowiedz
Jakby nie było... Mimo, że nie przepadam za chińską chińszczyzną tego typu (no... nie całą Tongue ), to szczerze powiem, że to urządzenie jest zajebiście ciekawą propozycją.
Właśnie się zacząłem zastanawiać nad nabyciem takowego dla mojego starszego kornika. W urządzeniu nie wyspecyfikowano modemu 3G co w tym przypadku uważam za niepomierną zaletę. Tongue
Noooo... jest jeszcze jedna kwestia... Oby WiFi - tutaj "n" - było kompatybilne ze starszymi standardami. Teoretycznie powinno działać z "g", ale - qcze - to chinol jest i napawa mnie to obawami pewnymi...

Edyta

OK. Wg pełnej specyfikacji, którą dodałem w pierwszym poscie - wynika, że WiFi jest b/g/n. Smile
<p><br></p>
Odpowiedz
Wszystko powinno działać jak należy.
Jeżeli zaś nie to zawsze można oddać do sklepu w którym się nabyło.Wink
.

Odpowiedz
Moja kobieta się zastanawia nad tanim tabletem i to jest ciekawa opcja tylko boję się trochę o ekran bo w go cleverach był słaby dosyć.

Wysyłane z mojego GT-P7500 za pomocą Tapatalk 2
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Niestety coś za coś, choć tera te mają lekko lepze niż poprzedniki.
Kumpla klewer naprawdę ciekawie działa a wyś. też daje radę.
Model coś z 93 w nazwie i mniejsza rozdziałaka ale jest spoko.Wink
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości