W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
giętkie wyświetlacze

[NEWS] Giętkie wyświetlacze
No i nadszedł czas kiedy tradycyjne telefony odchodzą w zapomnienie i nadchodzi era nowych giętkich ekranów które ma zamiar w 2013 roku wprowadzi, beda to ekrany o dość niskiej rozdzielczości 480x800p.

Kod:
http://www.purepc.pl/technologia/elastyczne_wyswietlacze_samsunga_coraz_blizej
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Kiedyś czytałem o tym i oglądałem filmik na YT pokazujący działanie takowego.
Dość dawno było to pokazane ale cieszy że nie potrzaskamy wyś. w przyszłości.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
No tak jak Ty po pijaku O2 Tongue
to jest dobra myśl Tongue połączenie tego z ekranami z wielką rozdzielczością Tongue standardowo będziesz miał 480x800p a w tylnej klapce będziesz miał poskładany ekran 4k hehehe
Odpowiedz Firefox Windows 7
No offence Format, ale Twoje niusy są trochę ubogie w treść...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Nie zawsze są ubogie to raz, a dwa jakoś nikt inny nie ma odwagi by nawet tyle napisać, a zresztą nie prowadze bloga tylko niusy i pare słów od siebie daje a że więcej jest w linku to po co przepisywać? Wink
(11-19-2012, 09:32 PM)Format napisał(a): ... to po co przepisywać? Wink

Bo niektórzy mają limity na neta i po co zmuszać ich do ładowania zbędnych grafik? Tongue skoro można od razu przeczytać newsa ;]
Odpowiedz Firefox Windows 7
Ale to znowu tylko linkownia, jak gdzieniegdzie do XDA, nie urażając Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Ja bloga nie prowadze, ja tylko daje pare slow zeby zachęcić do czytania reszty i takie bylo tego założenie. Fakt tu dałem jedno zdanie dlatego że reszta to same suche dane techniczne wiec nie widze sensu przepisywac na swoje słowa artów. Jak sie wam aż tak nie podoba mówi że się trudno, ale nikt wcześniej sam d... do nawet czegoś takiego nie ruszył...
Odpowiedz Opera Linux
Nie ma się co obrażać, pomysł sam w sobie fajny, ale konstruktywne komentarze wypadałoby wziąć pod uwagę Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości