W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
android nie lubi konkurencji samego siebie

[NEWS] Android nie lubi konkurencji... samego siebie
(11-30-2013, 08:55 AM)XTeK napisał(a): sorki Wall-E że tego posta usunąłem ale myślałem że przez przypadek walnąłeś to samo dwa razy no i post pod postem, gdzieś podobne było a drugiego już nie czytałem.
Poprostu myślałem żeś dubla walnął a ja "zaspany" deko.Smile

A jak to się stało, że się tak mi napisało? Nie mam pojęcia Huh

(11-30-2013, 09:06 AM)Ryrzy napisał(a): Dodam jeszcze ze to samo spotkalo apki typu adfree. Tez wylecialy z marketu z powodu łamania regulaminu.

No w tym miejscu jest jeszcze jakiś sens bo reklamy to jakiś tam dochód dla Gógla i ich blokowanie można uznać "za działanie na szkodę".

Co do CM Installera... Może napiszę trochę inaczej niż poprzednio.
Mnie tutaj brakuje konsekwencji Gógla. Jeśli ogólne zasady przewidują, że ingerencja w system jest łamaniem zapisów gwarancji - a root takową ingerencją jest - to w takim razie dlaczego nikt się nie czepia apek wymagających roota. Czy one nie "zachęcają do łamania zasad gwarancji"? Ba... A co powiedzieć na przykład o apce TriangleAway, która pozwala wręcz na "oszukiwanie" jednego_takiego producenta sprzętu co do faktu ingerencji w urządzenie? Czy ona nie łamie żadnych "zasad gwarancji"?
Jeśli został usunięty CM Installer bo "zachęca użytkowników do złamania zasad gwarancji i tym samym rezygnacji z niej" to czemu nie zostały usunięte i inne apki, które również do tego "zachęcają".

Owszem, Gógiel jest właścicielem GP i ma niezbywalne prawo decydować o jego zawartości, ale takie wybiórcze postępowanie jest nie tylko nie fair, ale wręcz nieuczciwe. Mnie to wygląda na zasadę: "Bo tak i ch*j" - innego wytłumaczenia znaleźć na to nie mogę.
<p><br></p>
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
RE: Android nie lubi konkurencji... samego siebie - przez Wall-E - 11-30-2013, 02:12 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości