W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaOcena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
android nie lubi konkurencji samego siebie

[NEWS] Android nie lubi konkurencji... samego siebie
(11-29-2013, 09:43 PM)XTeK napisał(a): tutaj mamy możliwość wsparcia dewelopera który stworzył np. kernel a do obsługi dorobił programik.
Czyli ludzie nie są "wyalienowani" a pozwala im gógiel na wiele a co za tym idzie taki pikuś jak cyjanowy programik to drobnostka którą ktoś tam jakoś tam wyłapał i po świecie roznosi.

XTeK... czy Ty czytasz ze zrozumieniem czy hejtujesz?

(11-29-2013, 09:04 PM)Wall-E napisał(a): Kością niezgody pomiędzy nimi a Góglem był podobno fakt, iż CyanogenMod Installer "zachęca użytkowników do złamania zasad gwarancji i tym samym rezygnacji z niej". Pytanie tylko, czy w sklepie nie znajdziemy innych aplikacji, którym zarzucić można by dokładnie to samo?.

A teraz przypomnij sobie zapisy gwarancji dotyczące tak systemu jako takiego globalnie jak i bardziej szczegółowo w odniesieniu gwarancji na każde urządzenie każdego producenta - KAŻDA ingerencja w "core" systemu jest równoznaczna z utratą gwarancji. A root JEST ingerencją w core systemu. chcesz żebym policzył pytania o odrootowanie systemu z powodu, że gwarancja?

Zrozum zasadę... Banuje się apkę do pobierania i instalowania Cyana - NIE CyanogenModa jako takiego tylko apki do jego instalacji - bo narusza "zasadę". Ale milion apek wymagających roota w markecie jest i ma się świetnie. nie widzisz tutaj jakiejś farsy? Smile
<p><br></p>
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Android nie lubi konkurencji... samego siebie - przez Wall-E - 11-29-2013, 09:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości