W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 27 głosów - średnia: 3.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
mobile gadu aktywacja

Mobile Gadu aktywacja
Witam
Wgrałem sobie rom 23017 od Barr2 i w programach mam Mabole GG i chciałbym ja aktywować tylko nie umiem. Wchodząc w opcje->konfiguracja ustalam swoje dane, nastepnie MG->połącz i wyskakuje "Wyszukiwanie adresu serwera Gadu-Gadu..." i ostatecznie "Rozłączono". Nie wie jak mam się połączyć...proszę o pomoc!!!

PS: czy ta usługa jest płatna i trzeba wykupywać jakieś pakiety???
Opera Windows XP/2003
Nie, żadnych pakietów nie trzeba wykupywać.
Na pewno masz dobrze skonfigurowany internet? Chodzą strony WWW?
Opera Windows 7
Wyłącz gg na kompie i wtedy zobacz, Jeśłi nie będzie działać to sprawdź poprzez AS.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Firefox Windows XP/2003
jeśli nadal nie będzie działać spróbuj Parlingo, ma w sobie też sieć gg
[Obrazek: buttonRapideo.png]
Google Chrome Windows 7
Jeżeli posiadasz ROM z belką na dole, to zapomnij o aplikacji Mobilne GG dedykowanej dla WM, czy to SP czy PPC. Przyciski na dole, Kontakty i bodajże Menu funkcjonuja tak samo, natomiast na WM z belką na górze, oba przyciski na dole pełnią zupełnie inne funkcje, co umożliwia korzystanie z tego programu.
Google Chrome Windows 7
G*** prawda. Na romach 6.5.x MG działa identycznie dobrze jak na WM 6.5 czy 6.1. Być może kolega ma numer z nowej puli powyżej 10000000, takich numerów Mobile Gadu nie obsługuje.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Opera Windows 7
(05-03-2010, 10:10 PM)Toldo napisał(a): G*** prawda. Na romach 6.5.x MG działa identycznie dobrze jak na WM 6.5 czy 6.1. Być może kolega ma numer z nowej puli powyżej 10000000, takich numerów Mobile Gadu nie obsługuje.

Nie g*** prawda, tylko w moim przypadku prawda. Przykład? Proszę bardzo:

[Obrazek: screen01hu.jpg] [Obrazek: screen02ge.jpg]

I powiedz mi, że wszystko jest ok Wink.
Google Chrome Windows 7
Na 23563 wygląda to tak:

[Obrazek: screenshot1r.png]
Opera Windows 7
(05-04-2010, 12:48 PM)Toldo napisał(a): Na 23563 wygląda to tak:

[Obrazek: screenshot1r.png]

A co się stało u Ciebie z belką na dole? Jeżeli jesteś w stanie to wrzuć gdzieś CABa, może to starsza/nowsza wersja, inna niż na stronie m.gadu-gadu.pl.
Google Chrome Windows 7
Hmm... czy my mówimy o tym samym programie? Chyba nie...

Tutaj do pobrania:

[dl=Mobile Gadu]http://mobilegadu.republika.pl/download.html[/dl]

A changelog tu:

http://forum.mobione.pl/index.php/topic,890.0.html

W skrócie, bezpłatne Gadu Gadu, nie trzeba kupować żadnych pakietów na tydzień czy miesiąc. Nie jest to aplikacja oficjalna ale IMHO na WM jest to najlepszy program do obsługi gg i to za darmo.
Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości