W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
microsd adata 64 gb a prestigio 5870c

MicroSD ADATA 64 GB a Prestigio 5870C
Czy tablet obsluzy karte 64 GB? Chce wgrac roma od Ryrzego i wrzucic karte 64gb ktora moge kupic za 60 zl nowke klasa 10
Odpowiedz
raczej nie, 64GB formatuje sie w exFAT a tego nie obsługuje na bank kernel naszego taba.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
sformatuj w fat 32 http://www.ridgecrop.demon.co.uk/index.h...format.htm

kliknij na plansze która ci sie ukaże
Odpowiedz
Przez pomylke napisalem w zlym dziale Sad jesli jest taka mozliwosc to niech mod przeniesie do tematu ogolnego prestigio. Jak sformatuje w fat32 to tab zobaczy karte tak ? Tablet nie bedzie sprawial problemow badz aplikacje lub gry nie beda chodzic wolniej na fat32 ?
Odpowiedz
puki nie sprawdzisz nie będziesz wiedział tak na prawde...

btw. juz przenosze do odpowiedniego działu

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Wiem ze najlepiej sprawdzic na wlasnej skorze tylko jak juz kupie karte to nie bede mial mozliwosci jej zwrotu. W tej samej cenie moge miec kingstona 32GB albo ADATA 64GB wiec dylemat jest Tongue
Odpowiedz
to juz musisz sam podjąć ryzyko Big Grin

Odpowiedz
Kingstony wolne a adata awaryjne ale lepsze.
Co do 64 giga to dodatkowo musi czytać nie SDHC tylko SDXC a to sam sprzęt może nie łykać.
.

Odpowiedz
Jeśli zrobisz formatowanie w fat32 to spokojnie powinno pyknąć. A jak nie to zrób w jakimś programie exFAT i po problemie. Sam tablet nie ma jako tako ograniczenia SDHC albo SDXC bo wiele różnicy to nie robi. poprostu zrób format.
Odpowiedz
(02-16-2014, 11:42 PM)obajtektsw92 napisał(a): Sam tablet nie ma jako tako ograniczenia SDHC albo SDXC bo wiele różnicy to nie robi. poprostu zrób format.

Testowałeś że wiesz że niema?
Wiesz czym się ten standard różni ?

Standard sdxc to nie tylko zmieniony w samej pojemności ale i napięcie zasilania które zostało podniesione do 3,6v. z 3,3v.
Niekiedy karty mogą sypać błędami gdy czytnik dostarcza zbyt niskie napięcie zasilania.
Samo formatowanie to "prawie" pikuś.
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości