W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ekran biala mb525 defy czarny motorola martwa dioda

Martwa Motorola Defy mb525 czarny ekran biala dioda
A bo to nie ma custom motoblurów?? http://modmymobile.com/forums/640-motoro...3-3-a.html

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
Atom, przeczytaj jeszcze raz na czym polega problem kolegi. Potem przeczytaj instrukcje instalacji tych "custom romów", gdybyś miał problem ze zrozumieniem, to zauważ fragment "flash fixed sbf". Potem skojarz jedno z drugim i nie rób koledze próżnych nadziei. Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Sad eeh jak zwykle masz racje Wink

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
Bardziej mi zależy na tym aby Motorola mi wstała z polskim menu i googlowskimi aplikacjami.
Odpowiedz
No to do dzieła! Czekamy na nowy rom :-) Instrukcja kilka postów wyżej. Powodzenia!
Odpowiedz
Malymon muszę Cię przeprosić ale nie mam czasu na to. Potrzebuję bardziej gotowca może być nawet jakiś dobry custom rom razem z instrukcją pisana językiem chlopskim. Chyba ze ktoś zrobi za mnie stockowy rom w pełni sprawny (gwarantuje że jak bym go udostępnił dalej to napiszę nick lub imię i nazwisko twórcy) moja zasada złota nie podpisywać się pod pracą którą ja nie zrobiłem.

Wystukane z galgtycznej s 3 puszcze z Tapatalka
Odpowiedz
Nie pozostaje zatem nic innego, jak szukać gotwca. Ja Ci go nie zrobię, bo nie mam w dyspozycji wolnej MB525, a w przypadku Motek trzeba niestety testować modyfikowane romy, bo zawsze moze coś nie grać. Najprościej byłoby tak:
- wróć do eksperta z jtagiem
- wgraj tego chinola, na którym chodzi Defy
- zrootuj ją i doładuj custom recovery
- zrób kopię romu na karcie
- wgraj customa z pliku *.ZIP
Przy takiej procedurze powinieneś znaleźć coś, co będzie satysfakcjonujące.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości