W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ekran biala mb525 defy czarny motorola martwa dioda

Martwa Motorola Defy mb525 czarny ekran biala dioda
1. Malymon nie podesłał, bo to rasowa kobieta.
2. Patrz dwa posty wyżej. Smile
3. Zrób wipe z recovery.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Właśnie gdybym mógł wejść w recovery. Mówiąc rasowa kobieta mówiłem o mojej Motce (nie chciałem umyślnie lub nieumyślnie kogoś obrazić). Wracając do głównego tematu to wczoraj sflashowałem programem RSD LITE i znów mi się wyświetlił komunikat FINISH i PASS ale dlaczego nie wyświetla mi się komunikat PLESE PHONE REBOT MANUALLY i PASS
Odpowiedz
O ile pamiętam, to żeby instalować coś przez rsd lite to trzeba było wejść w bootloader, to jak Ty to zainstalowaleś?

A może masz DEFY+ tylko o tym nie wiesz  i instalujesz nie ten soft ^^, a tak na serio to ściągnij jeszcze raz soft, może pomoże.

Podobny temat, o ile już tam nie byłeś
Kod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1570625
Zapodaj link do softu, który instalowales 

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
Tak jak wyżej wspomniałem mam MOTOROLE DEFY MB525 i nie ma znaku plus a model plus ma oznaczenie MB526.
 Mam wrażenie jak by moj telefon cały czas był uruchomiony w bootloader bo inaczaej RSD nie wykryłoby telefonu.
 Co do softu to ściągnąłem wszystkie możliwe pliki do modelu MB525 i każdy po kolei próbowałem wgrać i za każdym razem wynik ten sam jak w poprzednich postach opisywałem. Oprogramowanie ściągałem z http://motofirmware.center/files/categor...rdan-umts/
Odpowiedz
No Ci powiem, dziwna sprawa

Odpowiedz
Jutro spróbuje na innym komputerze może ja mam coś z moim windows 7
Odpowiedz
A moze po prostu telefon jest uszkodzony fizycznie i mozecie sie tak bawic softami do ustranej smierci Wink

Wysłane z mojego LG-D855
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Właśnie o to chodzi. Dopóki nie sprawdzi na oryginalnej, nieuszkodzonej (jak po tym MacGyverze) baterii, to jeszcze szansa jest. Jeśli wtedy bootloader się nie zgłosi jawnie, to sprzęt jest do serwisu. Ale z drugej strony skoro ktoś ma fantazję, to może testować tablet i laptopa, skoro na blaszaku mu nie działa Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Nie masz nic do stracenia to spróbuj tego 2.3 sflashować.
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1025216 tu niby ktoś wysłał do serwisu i mu jakąś część wymienili.

Odpowiedz
Właśnie to był 2.3 i go próbowałem flashować
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości