W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
ekran biala mb525 defy czarny motorola martwa dioda

Martwa Motorola Defy mb525 czarny ekran biala dioda
Prośba o pomoc w sprawie mojej motki Defy mb525 z zieloną soczewką
Opis problemu
1 Czarny ekran
2 Po podłączeniu do komputera świeci się biała dioda
3 Program RSD widzi telefon
4 Każda próba wgrania stockowego romu z koncówką .sbf kończy się wynikiem FINISHED i PASS
5 Po wszystkim telefon dalej nie chce ożyć
6 Bateria naładowana na 99% sposobem McGyvera
Kończą mi się pomysły a nawet nie wiem czy napisałem posta w dobrym dziale w razie problemów proszę o przeniesienie do innego działu.
P.S. Z góry dziękuję za pomoc.
Poniżej film jak to u mnie wygląda.
https://youtu.be/IA-jFQatqMY
Odpowiedz
Postaraj się zdobyć alternatywną, ale najlepiej oryginalną baterię i spróbuj uruchomić z niej telefon. Objawy wskazują na zbyt niski woltaż Twojego ogniwa. Jeśli się nie powiedzie - daj znać.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Próbowałem flashować na podłączonej ładowarce samsung parametry ładowarki to samsung 5,0v 0,70A i podpięte wszystko pod baterie sposobem MacGyvera do bateri którą ładowałem tą metodą przez 11h i tak po 11h flashowałem na podpiętej ładowarce wyżej wspomnianą medotą i też nic to nie dało objawy te same.
Odpowiedz
Hmmm a wipe był?
Możliwe, że miałem taki sam problem, nawet nie pamiętam jak to dokładnie było ale zostawiłem tel. na kilka dni bez ruszania i odpalił Big Grin

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
Był wipe wszystkiego po nieudanym wgraniu cm10.1 który mi się nie wgrał więc spróbowałem zrobić RESTORE w custom recovery ale za każdym razem był pełen wipe wszystkiego jak i przed jak i po. Dodam że nie widać nawet czerwonego loga Motoroli.
Odpowiedz
Mam wrażenie że już tylko serwis mi został co koszt około 50zł. Pomysły wszystkie mi się skończyły, ale nie tracę nadziei.
Odpowiedz
Ale normalnie wchodzi do booloadera i nie krzyczy, że bateria rozladowana??

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
Właśnie nie mogę wejść w bootloadera jak i stock recovery

chyba że poprzedni użytkownik mojej motki miał wgrany oficjalny gingerbread z którego nie ma powrotu do froyo jeżeli tak jest to poproszę o działający link do oficjalnego gingerbreada do mojej motki

XTeK edytował ten post dnia 03-21-2015 o godz. 10:50 AM ponieważ:

Nie pisz postu pod postem tylko edytuj poprzedni na przyszłość.

Odpowiedz
Skoro się upierasz przy stockowym Gingerbreadzie, a nie chce Ci się samemu go poszukać, to proszę:

Kod:
[url=http://motofirmware.center/files/download/677-jrdnem-u3-342-179-002-deblur-sign-signed-ucajrdnemarab1b80aa03a0r-pds03c-usajrdnfryortcee-p016-a016-hwp3-service1ffsbfgz/]http://motofirmware.center/files/download/677-jrdnem-u3-342-179-002-deblur-sign-signed-ucajrdnemarab1b80aa03a0r-pds03c-usajrdnfryortcee-p016-a016-hwp3-service1ffsbfgz/[/url]

Ostatni wariant, z językiem polskim, pełny nietknięty oryginał.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Raczej nie upieram się ale nie wiem czy poprzedni właściciel nie wgrał gingerbreada z którego nie ma powrotu do froyo. Wiesz próbuje każdej możliwej metody. Jeżeli znowu piszę w nieodpowiednim miejscu to przepraszam ale dopiero co zaczynam przygodę z forami i jak to mówią jestem żółtodziób w pisaniu na forum do tej pory przeglądałem fora i nic więcej. Mam nadzieję że niedługo będę w stanie pomagać innym którzy tutaj zaglądają, więc proszę o wyrozumiałość.

Właśnie przed chwilą spróbowałem sflashować tem plik który mi Malymon podesłał i to samo już nie wiem o co mojej motce chodzi. Chyba jak rasowa kobieta strzeliła na mnie focha i nie chce się ożywić. Już coraz bardziej podejrzewam że bez serwisu się nie obejdzie ale nie poddaje się jak znajdę rozwiązanie to dam znać. Jeżeli jednak nie znajdę to ostateczność i serwis. Choć uważam że przydałoby się rozwiązanie tego problemu domowymi sposobami dla potomnych co zetkną się z Motorolą Defy MB525 aby zaoszczędzić 50zł serwisu.

malymon edytował ten post dnia 03-22-2015 o godz. 05:35 PM ponieważ:

Jak już powiedział kolega Hipermoderator wyżej - nie pisz posta pod postem, edytuj poprzedni.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości