W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
manila2d na i8000

Manila2d na i8000
Witam

Czy jest dostępna na i8000 wersja manili2d jaka jest w romie Ryrzego 28008 PL - z serii WMD (COM8)?
Odpowiedz
Na Omnii 2 działa TouchFLO 3D. Poszukaj na omniablog.pl newsa o tym.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(01-24-2010, 12:11 PM)Toldo napisał(a): Na Omnii 2 działa TouchFLO 3D. Poszukaj na omniablog.pl newsa o tym.
Na o2 można URUCHOMIĆ TF3D. Ale do działania to jeszcze daleko. Wolne to to straszliwie jest, animacja pogody ma na oko około 5fps. Nie wiadomo skąd brać skiny do archaicznej wersji 1.3 dla ekranów WVGA, żaden Custmizer do TF3d nie działa, a wersja whiskeybro Manila która jest w miare stabilna, ma beznadziejnie brzydkiego skina, i milion niepotrzebnych zakładek utrudniających działania. Wspominałem już że "działa" żenująco wolno?
Jest wprawdzie beta1 Sense2.5 ale tylko do uruchomienia i pooglądania. Nie nadaje się do użytku codzinnego.
Wiec mówienie że "działa" TF3D to imo spore nadużycie.
Dlatego mam nadzieje na jakieś TF2D 2.0...
Odpowiedz
Jeśli dobrze szukałeś, a nie znalazłeś to znaczy że nie maConfusedleepy:
Odpowiedz
(01-24-2010, 12:24 PM)Toldo napisał(a): Jeśli dobrze szukałeś, a nie znalazłeś to znaczy że nie maConfusedleepy:

Nie wiem czy dobrze szukałem. Znalezłem wersje M2D ale v1.0 dla WVGA z Acera F900. Miała kilka błędów i nadal była to stara wersja 1.0
A Ryrzemu udało się ujarzmić wersje 2.0...
Odpowiedz
Wydaje mi się że to jest kwestia zmiany wielkości grafik i edycji dll'ek...
Odpowiedz
A co o tym sądzicie?
Kod:
http://www.modaco.com/content/i8000-verizon-sch-i920-omnia-ii-http-i8000-modaco-com/300000/tylwith-dr-genius-m2d-v-1-0-wvga-for-omnia-ii/
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
To nie jest kompletna Manila. Nie działa w pełni ok.
Odpowiedz
Ale chodzi lepiej jak Sense?
Mi osobiście niewiele zakłądek do szczęścia potrzeba Wink
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
Chodzi znacznie lepiej, zap*****la wręcz, ale są błędy graficzne. Sprawdź sam. To nic nie kosztujeWink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości